d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Držte Nám Zejtra Palce Smetáci > S Pyjerem Na To Nabíháme
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,310
Joined: Aug 18 2007
Gold: 886.00
Apr 8 2008 06:56am
he he to se máte mě to čeká příští tejden v úterý a čtvrtek matika biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 8 2008 07:31am
já na to letím zítra smile.gif už se těším až budu plodit 4 stránky sraček na téma "Radar, ANO nebo NE?" nebo "Blížíme se k západu?"
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 8 2008 07:44am
Quote (MrReaper @ Tue, Apr 8 2008, 02:31pm)
já na to letím zítra smile.gif už se těším až budu plodit 4 stránky sraček na téma "Radar, ANO nebo NE?" nebo "Blížíme se k západu?"


lol to sou supr témata .... to máaty dycky takle jednoduchý ? smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 8 2008 08:43am
Quote (Sobcz @ Tue, 8 Apr 2008, 14:44)
lol to sou supr témata .... to máaty dycky takle jednoduchý ? smile.gif


1) to je odhad, pochybuju že dostanem něco tak stupido smile.gif
2) nevím, dělám to poprvé a doufám že naposled laugh.gif
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 11 2008 08:19am
Quote (Sobcz @ Tue, 8 Apr 2008, 15:44)
lol to sou supr témata .... to máaty dycky takle jednoduchý ? smile.gif


Kdysi mi jeden kamos rekl: "Maturita je fraska. Pockej na vejsku, tam budes maturovat 4x-5x do roka!"

Bohuzel musim konstatovat ze je to zasrana pravda blink.gif
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Apr 11 2008 09:11am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, Apr 11 2008, 03:19pm)
Kdysi mi jeden kamos rekl: "Maturita je fraska. Pockej na vejsku, tam budes maturovat 4x-5x do roka!"

Bohuzel musim konstatovat ze je to zasrana pravda blink.gif


nebol som to nahodou ja? ;D

This post was edited by 1shot1kill on Apr 11 2008 09:13am
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 14 2008 04:59pm
Quote (1shot1kill @ Fri, 11 Apr 2008, 17:11)
nebol som to nahodou ja? ;D


Stfu sem se neptal ^^
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 16 2008 02:29am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, Apr 14 2008, 10:59pm)
Stfu sem se neptal ^^


ta karta co mas v sign je a balik postaveny na ni je lamacky smile.gif vrata a cely deck do do kytek <)
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 16 2008 09:13am
Quote (IqLimited @ Wed, 16 Apr 2008, 09:29)
ta karta co mas v sign je a balik postaveny na ni je lamacky smile.gif vrata a cely deck do do kytek <)


taky si myslim ze Rebels jsou lepsi smile.gif ale stejne jsem mival nejradsi svoji Gobliní smažárnu...
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Apr 17 2008 12:36am
Quote (IqLimited @ Wed, 16 Apr 2008, 09:29)
ta karta co mas v sign je a balik postaveny na ni je lamacky smile.gif vrata a cely deck do do kytek <)


to je magic ze?
to se este hraje? ja myslel ze uz to vypadlo z mody :/
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll