☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Držte Nám Zejtra Palce Smetáci > S Pyjerem Na To Nabíháme
Prev
1
3
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1849
Replies: 62
Track Topic
LordTrpaslik_HC
Member
Posts: 4,310
Joined: Aug 18 2007
Gold
:
886.00
#41
Apr 8 2008 06:56am
he he to se máte mě to čeká příští tejden v úterý a čtvrtek matika
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#42
Apr 8 2008 07:31am
já na to letím zítra
už se těším až budu plodit 4 stránky sraček na téma "Radar, ANO nebo NE?" nebo "Blížíme se k západu?"
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#43
Apr 8 2008 07:44am
Quote (MrReaper @ Tue, Apr 8 2008, 02:31pm)
já na to letím zítra
už se těším až budu plodit 4 stránky sraček na téma "Radar, ANO nebo NE?" nebo "Blížíme se k západu?"
lol to sou supr témata .... to máaty dycky takle jednoduchý ?
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#44
Apr 8 2008 08:43am
Quote (Sobcz @ Tue, 8 Apr 2008, 14:44)
lol to sou supr témata .... to máaty dycky takle jednoduchý ?
1) to je odhad, pochybuju že dostanem něco tak stupido
2) nevím, dělám to poprvé a doufám že naposled
DJVibrejtr
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold
:
37,063.00
#45
Apr 11 2008 08:19am
Quote (Sobcz @ Tue, 8 Apr 2008, 15:44)
lol to sou supr témata .... to máaty dycky takle jednoduchý ?
Kdysi mi jeden kamos rekl: "Maturita je fraska. Pockej na vejsku, tam budes maturovat 4x-5x do roka!"
Bohuzel musim konstatovat ze je to zasrana pravda
1shot1kill
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold
:
3,582.35
#46
Apr 11 2008 09:11am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, Apr 11 2008, 03:19pm)
Kdysi mi jeden kamos rekl: "Maturita je fraska. Pockej na vejsku, tam budes maturovat 4x-5x do roka!"
Bohuzel musim konstatovat ze je to zasrana pravda
nebol som to nahodou ja? ;D
This post was edited by 1shot1kill on Apr 11 2008 09:13am
DJVibrejtr
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold
:
37,063.00
#47
Apr 14 2008 04:59pm
Quote (1shot1kill @ Fri, 11 Apr 2008, 17:11)
nebol som to nahodou ja? ;D
Stfu sem se neptal ^^
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#48
Apr 16 2008 02:29am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, Apr 14 2008, 10:59pm)
Stfu sem se neptal ^^
ta karta co mas v sign je a balik postaveny na ni je lamacky
vrata a cely deck do do kytek <)
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#49
Apr 16 2008 09:13am
Quote (IqLimited @ Wed, 16 Apr 2008, 09:29)
ta karta co mas v sign je a balik postaveny na ni je lamacky
vrata a cely deck do do kytek <)
taky si myslim ze Rebels jsou lepsi
ale stejne jsem mival nejradsi svoji Gobliní smažárnu...
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#50
Apr 17 2008 12:36am
Quote (IqLimited @ Wed, 16 Apr 2008, 09:29)
ta karta co mas v sign je a balik postaveny na ni je lamacky
vrata a cely deck do do kytek <)
to je magic ze?
to se este hraje? ja myslel ze uz to vypadlo z mody :/
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact