d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Emo?! Aneb Jak To Je Doopravdy... > Aneb Topic Jako Stvoreny Pro Soba
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 10 2008 06:08am
Myslím si že člověk, který je EMO nebo se za něj považuje si stejně nenechá do toho kecat...takže nemá smysl nějak to rozebírat..Jediné co můžeme tak pokoušet se a nebo se tomu smát.

A co Sobe kdy budeš létat jako motýl ty?
Sobe píšeš básničky na louce? Dneska je krásně tak utíkej.
Jo a ještě by si někdy mohl nascanovat svůj deníček ať se máme čemu smát.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 10 2008 07:34am
Quote (ghetofu @ Thu, Apr 10 2008, 01:08pm)
Myslím si že člověk, který je EMO nebo se za něj považuje si stejně nenechá do toho kecat...takže nemá smysl nějak to rozebírat..Jediné co můžeme tak pokoušet se a nebo se tomu smát.

A co Sobe kdy budeš létat jako motýl ty?
Sobe píšeš básničky na louce? Dneska je krásně tak utíkej.
Jo a ještě by si někdy mohl nascanovat svůj deníček ať se máme čemu smát.


fail.
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Apr 10 2008 07:41am
Quote (ghetofu @ Thu, Apr 10 2008, 12:08pm)
Myslím si že člověk, který je EMO nebo se za něj považuje si stejně nenechá do toho kecat...takže nemá smysl nějak to rozebírat..Jediné co můžeme tak pokoušet se a nebo se tomu smát.

A co Sobe kdy budeš létat jako motýl ty?
Sobe píšeš básničky na louce? Dneska je krásně tak utíkej.
Jo a ještě by si někdy mohl nascanovat svůj deníček ať se máme čemu smát.


To o Sobovi bylo hodne slaby.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 10 2008 08:51am
Quote (vanys @ Thu, Apr 10 2008, 02:41pm)
To o Sobovi bylo hodne slaby.


Promin stydím se...Byl jsem brečet, proto píšu až teď.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 10 2008 08:59am
Quote (ghetofu @ Thu, Apr 10 2008, 02:51pm)
Promin stydím se...Byl jsem brečet, proto píšu až teď.


ghetofu > all wub.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 10 2008 10:18am
Quote (Sobcz @ Thu, 10 Apr 2008, 17:03)


proč prostě neuznáš , že jsi pojebaný emo?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 10 2008 10:23am
Quote (st3pix @ Thu, Apr 10 2008, 05:18pm)
proč prostě neuznáš , že jsi pojebaný emo?


možná protože nejsem ty pojebku rofl.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 10 2008 10:34am
Quote (Sobcz @ Thu, 10 Apr 2008, 17:23)
možná protože nejsem ty pojebku rofl.gif


nepovolil jsem ti používat mnou vymyšlené slovo lol.
A seš EMO, shodne se na tom půlka cz/sk komunity (vlastně celá, ale ti asslickeři se k tomu nepřiznají) .)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 10 2008 10:40am
Quote (st3pix @ Thu, Apr 10 2008, 05:34pm)
nepovolil jsem ti používat mnou vymyšlené slovo lol.
A seš EMO, shodne se na tom půlka cz/sk komunity (vlastně celá, ale ti asslickeři se k tomu nepřiznají) .)


lol půlka cze/svk jsp ? biggrin.gif asi máš dost pochybný znalosti o zlomcích rofl.gif pokud vim tak je to jen pár dětí vedenejch ghetofem přivázanym ke stromu biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on Apr 10 2008 10:40am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll