Quote (st3pix @ Thu, Apr 10 2008, 05:34pm)
nepovolil jsem ti používat mnou vymyšlené slovo lol.
A seš EMO, shodne se na tom půlka cz/sk komunity (vlastně celá, ale ti asslickeři se k tomu nepřiznají) .)
lol půlka cze/svk jsp ?

asi máš dost pochybný znalosti o zlomcích

pokud vim tak je to jen pár dětí vedenejch ghetofem přivázanym ke stromu
This post was edited by Sobcz on Apr 10 2008 10:40am