Quote (nighthag @ Mon, Mar 31 2008, 08:32pm)
Lua: opravdu jsi ochoten srovnávat lidský život s životem zvířete? (mám psa a dvě kočky a mám je moc rád)
To je přece nesmysl! Nikdy jsi neviděl jak to v přírodě chodí? Myslíš, že samotní zvířata jsou na sebe nějak hodní, se někdy podívej na nějaké dokumetární pořady, když už sleduješ TV. Jasně, že takový lidé jsou z mého pohledu duševně postižení a sám to odsuzuji.
P.S. No a jestli si jěště navíc myslíš, že Tvůj život nic neznamená, tak by jsi měl zvážit omezeni konzumace alkoholických nápojů.
jsem vem si jakýhokoliv vraha a zvíře co je lepší?
jsou na sebe hnusní znám hyerchii nebo jak se to nadává
a to stím mým životem nechlastam vůbec málo kdy 1pivo děně max asi tak 5 tejdně
každej jednou zemře de o to jak co udělal za ten život
jestli nic tak nic ale jestli si zachranil i třeba na chvilku to máš rád v tomhle případě zvířata bezbraná vůči nám
tak vim že sem něco udělal dobře
ok tak nevim jak sotatní k tomu přistupují tohle dokážu akceptovat
a myslíš že člověk už zabil málo druhů zvířat odsunul z jejich přirozeného prostředí?
se vymírajícími zvířaty je to jinak ale at se nikdo neobětuje je to jeho rozhodnutí
ale osobně mam takový myšlení že zatím můj život nemá smysl
je to na každém jak se na to dívá a jak se zachová
ale o to co tu celou dobu v tomhle topicu se nemá dělat a mají být za to sankce vysoké
This post was edited by Lua on Mar 31 2008 02:42pm