d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sem Nasranej Jak Hovado
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Mar 31 2008 12:29pm
volim zeleny
radsi strom jak bobra
radsi hrocha jak soba^
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Mar 31 2008 12:39pm
ghetofu vs Sobcz
1 : 0
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 31 2008 12:45pm
Quote (Sobcz @ Mon, 31 Mar 2008, 19:34)
proto se na zprávy radši nekoukám .. todle je lepší nevědět.


ja nepozeram spravy asi 3-4 roky a tak kludne si zijem ze az smile.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Mar 31 2008 01:30pm
nejste vy trochu makli ? myslim ze se tenhle topic vymkl kontrole.
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 31 2008 01:43pm
Kde se berou ti noví forum-useři ?
polovinu jich tu neznám

This post was edited by palec on Mar 31 2008 01:43pm
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 31 2008 01:58pm
huntuju posty o dusu smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 31 2008 02:19pm
Quote (palec @ Mon, Mar 31 2008, 07:43pm)
Kde se berou ti noví forum-useři ?
polovinu jich tu neznám


souhlas biggrin.gif
a maj vic fg jak já! sad.gif
no hele takhle vy z toho děláte frašku z tohohle topicu kdyby tu aspoň nepadaly ty urážky
když se vratím co ste říkali
tak asi takhle nemam rád poškozování přírody,podle kočka nebo různí tvorové mají na pravo na život stejný jen člověk má větši k tomu mě napadá hlaška
"ty máš půlku ja mam taky půlku ale větši"
asi takhle zelený byhc nevolil proto co dělaj a říkaj sou to hovada jak sem byl pro ně tak dělaj vše proto abych je nesnášel
stejně dobře ok kdyby se stalo že by sme netopily uhlím pomohlo by to? odpověd zní "ne" protože na tom má díl každej stát a ty to neomezí protože sou to blbci hrabavý a myslí jen na sebe
a co se týče týraní bylo přijemné vědět že viníci sou potrestání nebo že jich je mín na uzemí který je naše
ale vědět že šetříme uhlím když státy kolem nás ním palí není tak dobrej pocit
prosim bez těch urážek
osobně jsem takovej cynik pesimista že vim že můj život nic neznamená proto se snažím něco dokázat sobě...proto jediný co mě drží je škola
činny dělají člověka
osobně vidět bandu 10nabuchanejch chlapů rozhodně bych za tu kočku život položil kdybych věděl že to má smysl než si vyčítat že sem nic neudělal a prakticky sem se jakoby na tom taky podílel(a z mě by dostali viníci větší trest)
je to hnusný moji nejblížší říkaj že takhle nemam přemejšlet ale sem už takovej
to je jako když se někdo topí 3/4 lidí se kochá tím jak se člověk topí a držímu palce(nebo ignorují) ale jen malé procento mu půde pomoct
plz držte se tématu

This post was edited by Lua on Mar 31 2008 02:21pm
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Mar 31 2008 02:32pm
Lua: opravdu jsi ochoten srovnávat lidský život s životem zvířete? (mám psa a dvě kočky a mám je moc rád)
To je přece nesmysl! Nikdy jsi neviděl jak to v přírodě chodí? Myslíš, že samotní zvířata jsou na sebe nějak hodní, se někdy podívej na nějaké dokumetární pořady, když už sleduješ TV. Jasně, že takový lidé jsou z mého pohledu duševně postižení a sám to odsuzuji.

P.S. No a jestli si jěště navíc myslíš, že Tvůj život nic neznamená, tak by jsi měl zvážit omezeni konzumace alkoholických nápojů.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 31 2008 02:40pm
Quote (nighthag @ Mon, Mar 31 2008, 08:32pm)
Lua: opravdu jsi ochoten srovnávat lidský život s životem zvířete? (mám psa a dvě kočky a mám je moc rád)
To je přece nesmysl! Nikdy jsi neviděl jak to v přírodě chodí? Myslíš, že samotní zvířata jsou na sebe nějak hodní, se někdy podívej na nějaké dokumetární pořady, když už sleduješ TV. Jasně, že takový lidé jsou z mého pohledu duševně postižení a sám to odsuzuji.

P.S.  No a jestli si jěště navíc myslíš, že Tvůj život nic neznamená, tak by jsi měl zvážit omezeni konzumace alkoholických nápojů.


jsem vem si jakýhokoliv vraha a zvíře co je lepší?
jsou na sebe hnusní znám hyerchii nebo jak se to nadává
a to stím mým životem nechlastam vůbec málo kdy 1pivo děně max asi tak 5 tejdně
každej jednou zemře de o to jak co udělal za ten život
jestli nic tak nic ale jestli si zachranil i třeba na chvilku to máš rád v tomhle případě zvířata bezbraná vůči nám
tak vim že sem něco udělal dobře
ok tak nevim jak sotatní k tomu přistupují tohle dokážu akceptovat
a myslíš že člověk už zabil málo druhů zvířat odsunul z jejich přirozeného prostředí?
se vymírajícími zvířaty je to jinak ale at se nikdo neobětuje je to jeho rozhodnutí
ale osobně mam takový myšlení že zatím můj život nemá smysl
je to na každém jak se na to dívá a jak se zachová
ale o to co tu celou dobu v tomhle topicu se nemá dělat a mají být za to sankce vysoké

This post was edited by Lua on Mar 31 2008 02:42pm
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Mar 31 2008 02:56pm
Lua: a co dinosauři? wink.gif Prostředí se mění a člověk na něj má menší vliv, než by jsi čekal. Vem si obyčejný déšť, je to takové množství energie, kterou ani neumíme vyrobit v jaderných reaktorech. Zvířata vymírají i bez nás, objevují se nová a v té přirodě je to tak prostě zařízeno, že přežije ten silnější.

P.S. zavraždit zvíře nelze, můžeš jej jen zabít. (stále podotýkám, že Tebou zmiňované zabíjení zvířat je velice pokleslá zábava)


btw: jíš maso? já třeba mám hrozně rád tatarák a vem si co bych měl dělat, kdybych měl brečet nad tím odkud ta potrava pochází ....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll