Quote (Leri @ Thu, 27 Mar 2008, 20:36)
Je to tu trapne postovat ale gheto, vyprovokoval jsi mne k tomu abych pohledal jednu fotecku taky

(ne nechci se predbihat v poctu vypitych piv)
e: kua sem tu nedal ten pic

http://img227.imageshack.us/img227/9317/dsc00163pz2.jpg
mas perfectni stul, pekny lcd monitor, dobra klavesnice a NA HOVNO MYS ><
mame asi stejny