d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cg Minimode ;) > Konecne Sou Cesi Zase Ve Hre
Prev13456712Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 18 2008 10:26am
Quote (hero_cz @ Tue, Mar 18 2008, 05:20pm)
member ++ nema o moc lepsi vyhody nez klasicky trustet member akorat muzes kdykoliv editovat svuj post


+zavírat 60+ topicy, dohlíží na signature violations, je už oficiálně členem mod teamu .. a je to jediná cesta jak se stát modem wink.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Mar 18 2008 10:28am
Quote (Sobcz @ Tue, 18 Mar 2008, 17:26)
+zavírat 60+ topicy, dohlíží na signature violations, je už oficiálně členem mod teamu .. a je to jediná cesta jak se stát modem wink.gif


^ tak gg sobe
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 18 2008 11:00am
Quote (Sobcz @ Tue, 18 Mar 2008, 17:26)
+zavírat 60+ topicy, dohlíží na signature violations, je už oficiálně členem mod teamu .. a je to jediná cesta jak se stát modem wink.gif


vouch, Sob má vždycky pravdu!
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 18 2008 11:09am
Quote (Esantin @ Tue, 18 Mar 2008, 18:00)
vouch, Sob má vždycky pravdu!


sob je lama
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Mar 18 2008 12:43pm
Quote (Sobcz @ Tue, 18 Mar 2008, 17:26)
+zavírat 60+ topicy, dohlíží na signature violations, je už oficiálně členem mod teamu .. a je to jediná cesta jak se stát modem wink.gif


sob se snazi uz nejaky patek, neco o tom vedet musi

gogo sobe fandim ti biggrin.gif
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Mar 18 2008 01:15pm
trusted tag znamena len viac zodpovednosti, problemov a haterov a aj tak uz nema taku cenu ako kedysi ;<<

This post was edited by 1shot1kill on Mar 18 2008 01:15pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 18 2008 01:22pm
Quote (1shot1kill @ Tue, 18 Mar 2008, 20:15)
trusted tag znamena len viac zodpovednosti, problemov a haterov a aj tak uz nema taku cenu ako kedysi ;<<


podle mě má větší cenu teď než předtím
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Mar 18 2008 01:32pm
Quote (Esantin @ Tue, 18 Mar 2008, 20:22)
podle mě má větší cenu teď než předtím


cim mene hracu hraje d2 tim vice je tt na hovno
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Mar 18 2008 01:47pm
Quote (Sobcz @ Tue, 18 Mar 2008, 17:26)
+zavírat 60+ topicy, dohlíží na signature violations, je už oficiálně členem mod teamu .. a je to jediná cesta jak se stát modem wink.gif


tohle mi heru vubec nerikal sry nejsem zas tak informovanej smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 18 2008 02:06pm
Quote (hero_cz @ Tue, Mar 18 2008, 08:47pm)
tohle mi heru vubec nerikal sry nejsem zas tak informovanej smile.gif


no vzhledem k tomu že ňákej ten pátek znám Kentase to mam z první ruky smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456712Next
Closed New Topic New Poll