d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Když Neni Co Hrat A Diablo Uz Nebavi, Drogy Nejsou > A Alkohol Zdrazuju A Kourit Jsem Prestal
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 6 2008 03:12am
Quote (Log_in @ Sun, Apr 6 2008, 10:10am)
a jedinej emar na jsp to musel okomentovat..
btw bez si radsi riznout do rucky


Ty asi neumis moc anglicky co feťáku ? rofl.gif ... kdyby si uměl stačilo by rozluštit můj sig .... Nj asi sis tu ajinu vyfetoval z hlavy.. biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on Apr 6 2008 03:12am
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 6 2008 03:15am
Quote (Sobcz @ Sun, 6 Apr 2008, 11:12)
Ty asi neumis moc anglicky co feťáku ? rofl.gif ... kdyby si uměl stačilo by rozluštit můj sig .... Nj asi sis tu ajinu vyfetoval z hlavy.. biggrin.gif


vylustil sem z toho EMO
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 6 2008 03:17am
Quote (Log_in @ Sun, Apr 6 2008, 10:15am)
vylustil sem z toho EMO


tj divný ptž tam je NN EMOS ... sad.gif ty si fakt velkej kluk co se píchá do žilky.. sad.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 6 2008 03:20am
Quote (Sobcz @ Sun, 6 Apr 2008, 11:17)
tj divný ptž tam je NN EMOS ... sad.gif ty si fakt velkej kluk co se píchá do žilky.. sad.gif


ale no tak prece na sebe nebudeme zly :'(
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 6 2008 03:21am
Quote (Log_in @ Sun, Apr 6 2008, 10:20am)
ale no tak prece na sebe nebudeme zly :'(


sry nemam rád velký kluky ... co přece maj pořád ty drogy ....nj co naděláme. a zlí jako mladí.
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 6 2008 03:23am
Quote (Sobcz @ Sun, 6 Apr 2008, 11:21)
sry nemam rád velký kluky ... co přece maj pořád ty drogy ....nj co naděláme. a zlí jako mladí.


podle toho co si predstavis pod pojmem drogy.. a uz si nekdy zkousel kourit? biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 6 2008 03:37am
Quote (Log_in @ Sun, Apr 6 2008, 10:23am)
podle toho co si predstavis pod pojmem drogy.. a uz si nekdy zkousel kourit? biggrin.gif


sry nejsem gay sad.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 6 2008 03:38am
za to se nemusis omlouvat to je dobre wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 6 2008 04:25am
Quote (Sobcz @ Sun, 6 Apr 2008, 10:37)
sry nejsem gay sad.gif


takže ti bylo kouřeno?
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 8 2008 05:04am
lol sob biggrin.gif takovej gay ne ... nas tu owni to log_in bude jeho dalsi acc urcite biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll