Quote (Log_in @ Sun, Apr 6 2008, 10:10am)
a jedinej emar na jsp to musel okomentovat..
btw bez si radsi riznout do rucky
Ty asi neumis moc anglicky co feťáku ?

... kdyby si uměl stačilo by rozluštit můj sig .... Nj asi sis tu ajinu vyfetoval z hlavy..
This post was edited by Sobcz on Apr 6 2008 03:12am