d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hraje Tu Nekdo I Classic?! > To By Mě Zajímalo :)
Prev1345679Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Mar 1 2008 02:56am
Quote (Armit4ge @ Sat, Mar 1 2008, 01:33am)
mno jeden týpek z classicu si už koupil fg za 1200 dolarů lol ~~


to je spis debil ne typek
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 1 2008 02:58am
Quote (Armit4ge @ Sat, Mar 1 2008, 02:33am)
mno jeden týpek z classicu si už koupil fg za 1200 dolarů lol ~~


hh nechtej ani vedet kolik za to dali ty top donori wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Mar 1 2008 03:39am
Quote (Sobcz @ Sat, 1 Mar 2008, 09:58)
hh nechtej ani vedet kolik za to dali ty top donori wink.gif


pro nekteri lidi jsou tito donori debilove, ale ja bych spise rekl, ze jsou to chytraci biggrin.gif

utratili hodne $$ za Fgs aby se jim nakonec vratilo x krat tolik
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 1 2008 04:07am
Quote (undead_lord @ Sat, Mar 1 2008, 10:39am)
pro nekteri lidi jsou tito donori debilove, ale ja bych spise rekl, ze jsou to chytraci biggrin.gif

utratili hodne $$ za Fgs aby se jim nakonec vratilo x krat tolik


a jak se jim to vratí? :-) a jak to vubec souvisí s topicem "Hraje tu Nekdo i Classic?!"
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 1 2008 04:48am
Quote (ghetofu @ Sat, 1 Mar 2008, 11:07)
a jak se jim to vratí? :-) a jak to vubec souvisí s topicem "Hraje tu Nekdo i Classic?!"



a jak s tím topicem souvisí Tvoje spamování? raději STFU sir
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 1 2008 04:58am
Quote (st3pix @ Sat, Mar 1 2008, 11:48am)
a jak s tím topicem souvisí Tvoje spamování? raději STFU sir


ja se aspon na neco zeptal ty kkte.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 1 2008 09:23am
Quote (ghetofu @ Sat, 1 Mar 2008, 11:58)
ja se aspon na neco zeptal ty kkte.


šat d fak ap
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 1 2008 11:11am
Quote (ghetofu @ Sat, Mar 1 2008, 10:07am)
a jak se jim to vratí? :-) a jak to vubec souvisí s topicem "Hraje tu Nekdo i Classic?!"


jak se jim to ais vrati, zkus pouzit mozek.
Vis jak na channelu obihaj ty boti co rikaj aby jsi si koupil bla bla za prachy, koho myslis, ze to jsou obchody? tech donoru co nakoupi fg za cash, pak maj lidi co pro ne za fg nakoupi veci a ty veci pak prodaj za eura z svych shopech s nekolikanasobnym ziskem...

ale tak to lidem jako Ty nemuze v zivote dojit.

This post was edited by Sentinel4 on Mar 1 2008 11:11am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 1 2008 02:41pm
Quote (Sentinel4 @ Sat, Mar 1 2008, 06:11pm)
jak se jim to ais vrati, zkus pouzit mozek.
Vis jak na channelu obihaj ty boti co rikaj aby jsi si koupil bla bla za prachy, koho myslis, ze to jsou obchody? tech donoru co nakoupi fg za cash, pak maj lidi co pro ne za fg nakoupi veci a ty veci pak prodaj za eura z svych shopech s nekolikanasobnym ziskem...

ale tak to lidem jako Ty nemuze v zivote dojit.


to lidem jako ja nemuze nikdy dojit smile.gif opravdu ne promin
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Mar 1 2008 04:47pm
uz se tu nehadejte
a ty gheto si nezacinej nebo hacknu tvuj account a ukradnu ti tvoje spodary
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345679Next
Closed New Topic New Poll