Quote (ghetofu @ Sat, Mar 1 2008, 10:07am)
a jak se jim to vratí? :-) a jak to vubec souvisí s topicem "Hraje tu Nekdo i Classic?!"
jak se jim to ais vrati, zkus pouzit mozek.
Vis jak na channelu obihaj ty boti co rikaj aby jsi si koupil bla bla za prachy, koho myslis, ze to jsou obchody? tech donoru co nakoupi fg za cash, pak maj lidi co pro ne za fg nakoupi veci a ty veci pak prodaj za eura z svych shopech s nekolikanasobnym ziskem...
ale tak to lidem jako Ty nemuze v zivote dojit.
This post was edited by Sentinel4 on Mar 1 2008 11:11am