d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > # Detaily Srazu A Další Náležitosti # > Henklbach.
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 21 2008 07:51am
Quote (Lua @ Thu, Feb 21 2008, 02:50pm)
ja dorazim pokud mě někdo odvede tam i z5 na hlavák přijezdy by měli bejt ve 45 a mě to s plzně jede v 08 tzn pokud bych vyjel v 15:08 dorazil bych 16:45
a vlaky jezdí po hodině takže v kolik bych tam měl bejt tak nevim kdy vyjedu


16:45 je brzo .. to spis pro tebe prilitnem v 17:45 .. to bude akorat.
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 21 2008 08:44am
promin sobe nemam cas,ucim se na zaverecne....

a taky cesta z ovy do praglu neni nejkratsi
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 21 2008 09:01am
tzn že tady v plzni nasednu ve 16:08 smile.gif
nefim mam možnost i prej přespat za 1 nevim u koho za 2 nevim ejstli nebudu chtit bejt v plzni radší wink.gif

edit miku jo sice jo taky sem měl závěrky a pokud to není matura tak bych to bejt tebou nehrotil ^^ pojed

This post was edited by Lua on Feb 21 2008 09:02am
Member
Posts: 9,476
Joined: Dec 11 2006
Gold: 10,594.00
Feb 22 2008 12:55pm
Quote (Sobcz @ Thu, Feb 14 2008, 05:06pm)
Datum: 22.2.2008
Čas: cca od 18:00

Místo: zatím blíže neurčeno ^^ .. návrhy ? dal bych někde kolem andělu a někde kde je fotbálek ofc.
Jistí ůčastníci:
Já(Sobcz), Filda(Rapyjer), Dali(Egy), Mr.Fotbálek(hero_cz)
Potencionální účastníci: Monika(Enigmma), Jirka(Killer111), Tomáš ?(Zerkiii), Lual(Lua), Black_Woh(Black_Woh), Ghetofu(ghetofu), Karel(Leri), cojavim(Josefista), +další -> všichni sou vítáni (i Mike OV) ^^


Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Feb 22 2008 04:33pm
Quote (LoCkE_der_bOSs @ Fri, 22 Feb 2008, 19:55)


wtf???
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 22 2008 05:09pm
sraz byl fajn, jen mne zklamal hero ze prisel obleceny jako teplous :-/
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Feb 22 2008 05:12pm
Quote (Leri @ Sat, 23 Feb 2008, 00:09)
sraz byl fajn, jen mne zklamal hero ze prisel obleceny jako teplous :-/


rofl.gif
Member
Posts: 18
Joined: Jan 10 2008
Gold: 45.00
Mar 3 2008 08:08pm
smile.gif
Member
Posts: 18
Joined: Jan 10 2008
Gold: 45.00
Mar 3 2008 08:11pm
smile.gif
Member
Posts: 18
Joined: Jan 10 2008
Gold: 45.00
Mar 3 2008 08:15pm
whoops
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll