Quote (ghetofu @ Wed, 13 Feb 2008, 21:28)
fotbalek se snad neprotaci

a btw jestli pojedu tak se teste ze budete brecet u toho fotbalku

10:0 a podleza se!
nj tak to jsem zvedavej, fotbalek jsem uz nejakou dobu nehral, ale uz jenom kvuli temhle kecum, si s tebou zahruju