d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pojdte Na Sraz Henklbachové > Varlata Na Bidle
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 13 2008 02:57pm
Quote (ghetofu @ Wed, Feb 13 2008, 09:28pm)
fotbalek se snad neprotaci smile.gif a btw jestli pojedu tak se teste ze budete brecet u toho fotbalku smile.gif 10:0 a podleza se!


ok hraju s tebou ... minule sem prohral snad jen jednu hru .. ^^ a rada nad zlato .. hlavne neber do tymu hera.. nevi kera bije rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 13 2008 03:09pm
Quote (Sobcz @ Wed, Feb 13 2008, 09:57pm)
ok hraju s tebou ... minule sem prohral snad jen jednu hru .. ^^ a rada nad zlato .. hlavne neber do tymu hera.. nevi kera bije rofl.gif


njn diablo mu zaslepilo normalni svet smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 13 2008 04:37pm
Quote (Sobcz @ Wed, Feb 13 2008, 06:08pm)
smile.gif))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jiří, Jiří ... s tebou to de do trubky.. ^^. Ja myslel že na tom srazu
minulym (kde např. blil Bullfout..) sme se celkem pobavili... hej
největší drsňák byl ten holohlavej:D ten oldschool rofl.gif


ty taky všechno bereš vážně ty joudo
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Feb 13 2008 04:58pm
Quote (ghetofu @ Wed, 13 Feb 2008, 21:28)
fotbalek se snad neprotaci smile.gif a btw jestli pojedu tak se teste ze budete brecet u toho fotbalku smile.gif 10:0 a podleza se!


nj tak to jsem zvedavej, fotbalek jsem uz nejakou dobu nehral, ale uz jenom kvuli temhle kecum, si s tebou zahruju wink.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 13 2008 05:03pm
Quote (hero_cz @ Wed, 13 Feb 2008, 20:47)
nekecej a pojd ja bych sel taky smile.gif


ty musis jit. jaky bych ...
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 13 2008 05:37pm
Quote (EGY @ Thu, 14 Feb 2008, 00:03)
ty musis jit. jaky bych ...


jasneeeee ale musi to byt v patekkkk!!!
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Feb 13 2008 05:47pm
A nesmí to být v Peach Pitu! smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 13 2008 05:48pm
Quote (ghetofu @ Wed, 13 Feb 2008, 21:28)
fotbalek se snad neprotaci smile.gif a btw jestli pojedu tak se teste ze budete brecet u toho fotbalku smile.gif 10:0 a podleza se!


hmm u nas je vetsina fotbalku na 11 micku aby nemohla byt plichta, kde to kurva hrajes gheto? ale jinak ti to samozrejme neberu... my u toho podlezani jeste stekame (zatim se to stalo 3x za muj zivot - 1x me) wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 13 2008 05:51pm
se přidám chci vidět eničku biggrin.gif
vlak mam zadara tak np ^^ ale eště sem nepostřehl přesné datum
jako doufam že tam bude dali biggrin.gif
chtěl bych podotknout fotbálek nehraju spíše nehrajem páč s herem jsme na tolik skilled že by vás to bolelo biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 13 2008 11:41pm
Quote (Lua @ Thu, Feb 14 2008, 12:51am)
se přidám chci vidět eničku biggrin.gif
vlak mam zadara tak np ^^ ale eště sem nepostřehl přesné datum
jako doufam že tam bude dali biggrin.gif
chtěl bych podotknout fotbálek nehraju spíše nehrajem páč s herem jsme na tolik skilled že by vás to bolelo biggrin.gif


zatim se zdá nejschůdnější příští pátek wink.gif je někdo zásadně proti pátku ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll