d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Problem S Dia :) > Kdo To Vyřeší Tak Je King
Prev1345
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 4 2008 08:34am
Quote (Runn3r @ Mon, Feb 4 2008, 02:30pm)
ha uplně celá po tobě wink.gif moje sestra je uplně jinná biggrin.gif


Skuseny jsp team tuto zahadu odhali biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Feb 4 2008 08:35am
Quote (ghetofu @ Mon, Feb 4 2008, 03:33pm)
postni photo smile.gif


www.libimseti.cz/-little-devil- asi tak
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 4 2008 09:16am
Quote (Runn3r @ Mon, Feb 4 2008, 03:30pm)
ha uplně celá po tobě wink.gif moje sestra je uplně jinná biggrin.gif


j protože má už kozy. rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345
Closed New Topic New Poll