d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ako Je To S Rezistami > Smitter
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 14 2008 02:45pm
Quote (st3pix @ Mon, Jan 14 2008, 08:10pm)
i ty jsi jednou byl noob happy.gif

tu hůlku mám, wisp me na *the_asgardi a klidně mě spamuj, často bejvám afk xD


on je noob porad smile.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 14 2008 03:26pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, 14 Jan 2008, 21:45)
on je noob porad smile.gif


VOUCH!
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 14 2008 05:55pm
Quote (hero_cz @ Mon, Jan 14 2008, 09:26pm)
VOUCH!


jedinej pro je tu hero

hele zwyku stačí salva a lt ti naběhne dýl ale když máš build tak to přečkáš když budeš mít exil tak nedat trist by byl hřích biggrin.gif
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 15 2008 08:37am
ok dik vsetkym za rady ale smittera na teraz koncim dava si mensiu pauzu ale asi sa k nemu casom vratim len som ho musle malicko rozpredat koli orb/es soso
nejake vcelku dobre torch popadali..soso 14/18 pala 15/18 a pala 18/20 tak dam radsi pauzu.

P.S.:ja som chodil trist s bratom a raz ked som siel sam tak som zistil ze ked idem sam tak je to ovale lahsie som dal mepha bez life tapu sice som pohltal par rev potionov ale slo to ..ot vtedy som brata volal len ked bolo treba vziat torch :-)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 16 2008 04:10pm
Quote (st3pix @ Mon, Jan 14 2008, 09:10pm)
i ty jsi jednou byl noob happy.gif

tu hůlku mám, wisp me na *the_asgardi a klidně mě spamuj, často bejvám afk xD


ne de jen vo to že se zdá se pořád něčeho bojí wink.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 16 2008 04:48pm
Quote (zwyk @ Tue, Jan 15 2008, 02:37pm)

P.S.:ja som chodil trist s bratom a raz ked som siel sam tak som zistil ze ked idem sam tak je to ovale lahsie som dal mepha bez life tapu  sice som pohltal par rev potionov ale slo to ..ot vtedy som brata volal len ked bolo treba vziat torch :-)


no jo a to sis do teď nevšim že čím víc lidí je ve hře tím je ta hra težší ? ( pokud ti ostatní nepomáhají ofc ) biggrin.gif

This post was edited by mortwatcher on Jan 16 2008 04:48pm
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 17 2008 10:31am
Quote (mortwatcher @ Wed, Jan 16 2008, 10:48pm)
no jo a to sis do teď nevšim že čím víc lidí je ve hře tím je ta hra težší ? ( pokud ti ostatní nepomáhají ofc ) biggrin.gif


to som vedel ale netusil som ze uz pri jednom navstevnikovi to bude o tolk tazsie.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll