Quote (zwyk @ Tue, Jan 15 2008, 02:37pm)
P.S.:ja som chodil trist s bratom a raz ked som siel sam tak som zistil ze ked idem sam tak je to ovale lahsie som dal mepha bez life tapu sice som pohltal par rev potionov ale slo to ..ot vtedy som brata volal len ked bolo treba vziat torch :-)
no jo a to sis do teď nevšim že čím víc lidí je ve hře tím je ta hra težší ? ( pokud ti ostatní nepomáhají ofc )
This post was edited by mortwatcher on Jan 16 2008 04:48pm