d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kolik 5-ti Letych Deti Najednou Byste Zmlatili?!?
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jan 17 2008 05:53am
29 .-.

jsem hold tluste prerostle prase sad.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 17 2008 11:35am
za poslednich 7 dni sem zhubnul 8 kilo kuli nemoci ..takze uz mi nedrzi ani teplomer v podpazdi. ted bych zmatil tak dva kdyz este zapoctu svoji vycerpanost.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 17 2008 01:27pm
Quote (Sobcz @ Thu, 17 Jan 2008, 18:35)
za poslednich 7 dni sem zhubnul 8 kilo kuli nemoci ..takze uz mi nedrzi ani teplomer v podpazdi. ted bych zmatil tak dva kdyz este zapoctu svoji vycerpanost.


omg co ti je?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 17 2008 01:29pm
Quote (MrReaper @ Thu, Jan 17 2008, 08:27pm)
omg co ti je?


mononukleoza.. nemoh sem nic polknout a do nemocnice na kapacku me nevzali .. tak pomalu mizim -.-
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 17 2008 01:33pm
Quote (Sobcz @ Thu, 17 Jan 2008, 20:29)
mononukleoza.. nemoh sem nic polknout a do nemocnice na kapacku me nevzali .. tak pomalu mizim -.-


uh drsne, chudatenko moje sad.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jan 17 2008 01:57pm
Quote (Sobcz @ Thu, 17 Jan 2008, 20:29)
mononukleoza.. nemoh sem nic polknout a do nemocnice na kapacku me nevzali .. tak pomalu mizim -.-


heh to sem taky jednou mel to je sfinstvo..
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jan 17 2008 02:26pm
Quote (Sobcz @ Thu, 17 Jan 2008, 20:29)
mononukleoza.. nemoh sem nic polknout a do nemocnice na kapacku me nevzali .. tak pomalu mizim -.-


ja porad nechapu proc lidi neberou na kapacku, kdyz te to vyleci mnohem rychleji ....

taky se mi to stalo a taky me nebrali, prej jsem "moc zdravej" ><
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 17 2008 02:49pm
Quote (undead_lord @ Thu, Jan 17 2008, 09:26pm)
ja porad nechapu proc lidi neberou na kapacku, kdyz te to vyleci mnohem rychleji ....

taky se mi to stalo a taky me nebrali, prej jsem "moc zdravej" ><


prej do nemocnice berou s mononukleozou jen kdyz nemuzes dejchat nebo mas hodne poskozeny jatra .. ani jedno sem nemel ale bohuzel sem vsechno okolo... nemoh sem polykat tudiz skoro pit ani jist + zanet stredniho ucha + uzliny jak tenisaky tzn tejden beze spani + neskutecne zahlenenej + vlastne tejden nonstop teploty v rozpeti od 37,5 - 39,7 ..... jako fakt sem ted uplna troska sem rad ze se posadim ke kompu na zidli.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 17 2008 04:02pm
Quote (Sobcz @ Thu, 17 Jan 2008, 21:49)
prej do nemocnice berou s mononukleozou jen kdyz nemuzes dejchat nebo mas hodne poskozeny jatra .. ani jedno sem nemel ale bohuzel sem vsechno okolo... nemoh sem polykat tudiz skoro pit ani jist + zanet stredniho ucha + uzliny jak tenisaky tzn tejden beze spani + neskutecne zahlenenej + vlastne tejden nonstop teploty v rozpeti od 37,5 - 39,7 ..... jako fakt sem ted uplna troska sem rad ze se posadim ke kompu na zidli.


dokud se posadis ke kompu na zidli tak je to jeste dobry... nerikam ze je to fajn, ale urcite neumiras wink.gif kamos kdyz to mel tak byl na kapackach furt a stejne se skoro furt horsil... jak mu vysadili kapacku tak sel do sebe a bylo to... tak nevim no, asi haluz
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jan 20 2008 06:30am
You could take on 35 five year old kids in a fight.


Hihi chudaci deti

tak asi vedu, no ale az to bude vyplnovat Hamihs tak bude mit cca2miliony biggrin.gif protoze on je zabijak ...

This post was edited by Jameess on Jan 20 2008 06:34am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll