Quote (Sobcz @ Thu, 17 Jan 2008, 21:49)
prej do nemocnice berou s mononukleozou jen kdyz nemuzes dejchat nebo mas hodne poskozeny jatra .. ani jedno sem nemel ale bohuzel sem vsechno okolo... nemoh sem polykat tudiz skoro pit ani jist + zanet stredniho ucha + uzliny jak tenisaky tzn tejden beze spani + neskutecne zahlenenej + vlastne tejden nonstop teploty v rozpeti od 37,5 - 39,7 ..... jako fakt sem ted uplna troska sem rad ze se posadim ke kompu na zidli.
dokud se posadis ke kompu na zidli tak je to jeste dobry... nerikam ze je to fajn, ale urcite neumiras

kamos kdyz to mel tak byl na kapackach furt a stejne se skoro furt horsil... jak mu vysadili kapacku tak sel do sebe a bylo to... tak nevim no, asi haluz