d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Loool Lua Aneb Panic? :d > Check Info Here :d
Prev13456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 19 2007 02:42pm
black woh znovu prokazal svou inteligenci
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 19 2007 02:57pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, 19 Dec 2007, 21:42)
black woh znovu prokazal svou inteligenci


vouch
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 19 2007 03:00pm
Quote (hero_cz @ Wed, Dec 19 2007, 06:38pm)
NECHTE UZ LUAKA , NEBO VAM VSEM UFIKNU PINDIKY A UZ SI NEZAPRCATE DO KONCE ZIVOTA !!! mad1.gif

A MYSLIM TO SMRTELNE VAZNE!!


jj na Luu nešahat ! ani horkym pohrabáčem !
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 19 2007 03:25pm
Quote (hero_cz @ Wed, 19 Dec 2007, 18:38)
NECHTE UZ LUAKA , NEBO VAM VSEM UFIKNU PINDIKY A UZ SI NEZAPRCATE DO KONCE ZIVOTA !!! mad1.gif

A MYSLIM TO SMRTELNE VAZNE!!


lua je tvuj kamos ne? biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 19 2007 04:59pm
Quote (undead_lord @ Wed, Dec 19 2007, 09:25pm)
lua je tvuj kamos ne? biggrin.gif


silně o tom pochybuju kdyby byl tak by to věděl a nepostoval by tak blbej topic
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 20 2007 02:17am
Quote (Lua @ Wed, 19 Dec 2007, 23:59)
silně o tom pochybuju kdyby byl tak by to věděl a nepostoval by tak blbej topic


njn, vy plzenaci jste hodne divni biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Dec 20 2007 07:15am
Myslím, že někteří jedinci by se nad sebou měli vážně zamyslet a to nehledě na vánoce

aneb komu není rady tomu není ...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 20 2007 04:03pm
Quote (Rakiii @ Thu, Dec 20 2007, 01:15pm)
Myslím, že někteří jedinci by se nad sebou měli vážně zamyslet a to nehledě na vánoce

aneb komu není rady tomu není ...


... radno hravat d2 !
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Dec 20 2007 04:08pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, Dec 19 2007, 08:42pm)
black woh znovu prokazal svou demenci


vouch
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Dec 20 2007 04:18pm
myslim ze uz se tu moc spamuje. hero, volej lentylka -.-
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Closed New Topic New Poll