☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Loool Lua Aneb Panic? :d > Check Info Here :d
Prev
1
3
4
5
6
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1668
Replies: 58
Track Topic
Sentinel4
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold
:
2.36
#41
Dec 19 2007 02:42pm
black woh znovu prokazal svou inteligenci
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#42
Dec 19 2007 02:57pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, 19 Dec 2007, 21:42)
black woh znovu prokazal svou inteligenci
vouch
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#43
Dec 19 2007 03:00pm
Quote (hero_cz @ Wed, Dec 19 2007, 06:38pm)
NECHTE UZ LUAKA , NEBO VAM VSEM UFIKNU PINDIKY A UZ SI NEZAPRCATE DO KONCE ZIVOTA !!!
A MYSLIM TO SMRTELNE VAZNE!!
jj na Luu nešahat ! ani horkym pohrabáčem !
undead_lord
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
141,695.88
#44
Dec 19 2007 03:25pm
Quote (hero_cz @ Wed, 19 Dec 2007, 18:38)
NECHTE UZ LUAKA , NEBO VAM VSEM UFIKNU PINDIKY A UZ SI NEZAPRCATE DO KONCE ZIVOTA !!!
A MYSLIM TO SMRTELNE VAZNE!!
lua je tvuj kamos ne?
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#45
Dec 19 2007 04:59pm
Quote (undead_lord @ Wed, Dec 19 2007, 09:25pm)
lua je tvuj kamos ne?
silně o tom pochybuju kdyby byl tak by to věděl a nepostoval by tak blbej topic
undead_lord
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
141,695.88
#46
Dec 20 2007 02:17am
Quote (Lua @ Wed, 19 Dec 2007, 23:59)
silně o tom pochybuju kdyby byl tak by to věděl a nepostoval by tak blbej topic
njn, vy plzenaci jste hodne divni
Rakiii
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold
:
3,925.00
#47
Dec 20 2007 07:15am
Myslím, že někteří jedinci by se nad sebou měli vážně zamyslet a to nehledě na vánoce
aneb komu není rady tomu není ...
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#48
Dec 20 2007 04:03pm
Quote (Rakiii @ Thu, Dec 20 2007, 01:15pm)
Myslím, že někteří jedinci by se nad sebou měli vážně zamyslet a to nehledě na vánoce
aneb komu není rady tomu není ...
... radno hravat d2 !
mortwatcher
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold
:
36,570.00
#49
Dec 20 2007 04:08pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, Dec 19 2007, 08:42pm)
black woh znovu prokazal svou
demenci
vouch
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#50
Dec 20 2007 04:18pm
myslim ze uz se tu moc spamuje. hero, volej lentylka -.-
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact