d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Budu Potrebovat Pomoc > Jako Vzdy
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:52am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 12:51pm)
Tak to postni na youtube aby to viděli všichni ne? smile.gif


na youtube je to moc male, nebylo by videt datum atd, ale uploaduji to na rapid a muzete se na to podivat.


jeste asi 25 minut do konce.


klidne Ti to muzu poslat prez neco. priste drz hubu a nenavazej se do nekoho, kdyz mele sracky.
to same tvuj detskej kamarad r315646514 nner

This post was edited by Sentinel4 on Nov 25 2007 06:53am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 07:15am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 12:52pm)
na youtube je to moc male, nebylo by videt datum atd, ale uploaduji to na rapid a muzete se na to podivat.


jeste asi 25 minut do konce.


klidne Ti to muzu poslat prez neco. priste drz hubu a nenavazej se do nekoho, kdyz mele sracky.
to same tvuj detskej kamarad r315646514 nner


Silná slova. Zajimalo by mě jestli by si mi to řekl do očí. Tomu nevěřím smile.gif No jo děti se na forech a netu dělájí velkými.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 25 2007 07:15am
systemovy datum ti meni len ten napis expired/unexpired, ale nemeni samotny fakt ci char ozivis alebo nie. ten char co mi nejde ozivit ked zmenim sys date rok naspat tak bude napisany ako ze je ok, ale aj tak nebude fachat. a naopak mozem si dat sys datum takto o rok a aj tak s tym druhym charom ktory som ozivil budem moct hrat, aj ked bude mat napis ze expiroval. zasadne je ze neikto nema zabrate meno charu, vtedy mas smolu. je to bug severu, myslim ze blizz uz sa ani nebude snazit nieco taketo odstanit, seru na cele D2
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 07:16am
Quote (M0f0 @ Sun, Nov 25 2007, 01:15pm)
systemovy datum ti meni len ten napis expired/unexpired, ale nemeni samotny fakt ci char ozivis alebo nie. ten char co mi nejde ozivit ked zmenim sys date rok naspat tak bude napisany ako ze je ok, ale aj tak nebude fachat. a naopak mozem si dat sys datum takto o rok a aj tak s tym druhym charom ktory som ozivil budem moct hrat, aj ked bude mat napis ze expiroval. zasadne je ze neikto nema zabrate meno charu, vtedy mas smolu. je to bug severu, myslim ze blizz uz sa ani nebude snazit nieco taketo odstanit, seru na cele D2


Takže teoreticky mam pravdu i já i ten OCHRANCE ^^ .
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 07:16am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 01:15pm)
Silná slova. Zajimalo by mě jestli by si mi to řekl do očí. Tomu nevěřím smile.gif No jo děti se na forech a netu dělájí velkými.


to taky nevim.

to bys me jako zbil zato, ze Ti dokaze, ze nemas pravdu? n1


Edit.

tady je link
http://rapidshare.com/files/72167523/clip0008.avi.html

This post was edited by Sentinel4 on Nov 25 2007 07:18am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 07:18am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:16pm)
to taky nevim.

to bys me jako zbil zato, ze Ti dokaze, ze nemas pravdu? n1


Ja jsem pacifista nikoho nebiju....Ale nevěřím že by si mi to řekl do očí smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 07:19am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 01:18pm)
Ja jsem pacifista nikoho nebiju....Ale nevěřím že by si mi to řekl do očí smile.gif


ale to tu snad neresime, stahni si to a mrkni.

Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 07:20am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:19pm)
ale to tu snad neresime, stahni si to a mrkni.


No počkej neřešíme biggrin.gif tak se podivej co píšeš smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 07:20am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 12:13pm)
Nah....Udělej video jak z EXPIRED Charu udělas NON EXPIRED bez měnění data...Pak ti to sežeru, ale takhle víš větší hovno něž já Oslíku hloupej.


http://rapidshare.com/files/72167523/clip0008.avi.html


todle resime a to jsem taky udelal, cekam omluvu ty osliku hloupej.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 07:22am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:20pm)
http://rapidshare.com/files/72167523/clip0008.avi.html


todle resime a to jsem taky udelal, cekam omluvu ty osliku hloupej.


Nikdy se ti neomluvim smile.gif osliku.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll