d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Prekvapeni .:. > Co Vas V Posledni Dobe Prekvapilo?
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 25 2007 01:17pm
Mě překvapilo že je docelá zájem o vniknutí do Vagíny. ^^

This post was edited by Sobcz on Nov 25 2007 01:44pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 25 2007 01:21pm
Quote (Sobcz @ Sun, Nov 25 2007, 07:17pm)
Mě překvapilo že je docelá zájem vniknutí do Vagíny. ^^


sobe ty si v píči biggrin.gif do slova
neber to osobně jen džouk biggrin.gif
co tě ktomu přivedlo?
co se stalo s justicí?

edit sry jsem out of obrázek dlouho sem tu asi nebyl biggrin.gif

This post was edited by Lua on Nov 25 2007 01:25pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2007 02:13pm
Quote (Sobcz @ Sun, Nov 25 2007, 08:17pm)
Mě překvapilo že je docelá zájem o vniknutí do Vagíny. ^^


dyť tam máš jenom nuby z justice ^^
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 25 2007 03:03pm
Quote (Killer111 @ Sun, Nov 25 2007, 08:13pm)
dyť tam máš jenom nuby z justice ^^


ja v justice nebyl
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Nov 25 2007 03:36pm
Quote (Killer111 @ Sun, 25 Nov 2007, 21:13)
dyť tam máš jenom nuby z justice ^^


Jenom. Par nubu taky zdrhlo do Scammers ^^
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2007 03:50pm
Quote (EGY @ Sun, Nov 25 2007, 10:36pm)
Jenom. Par nubu taky zdrhlo do Scammers  ^^


co tak vim tak jenom jeden biggrin.gif


leri ty se nepočítáš
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Nov 25 2007 04:14pm
Quote (Killer111 @ Sun, 25 Nov 2007, 22:50)
co tak vim tak jenom jeden biggrin.gif


leri ty se nepočítáš


mno právě biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 25 2007 04:25pm
Quote (Killer111 @ Sun, Nov 25 2007, 10:50pm)
co tak vim tak jenom jeden biggrin.gif


leri ty se nepočítáš


j ale jeden tard bohatě stačí biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 25 2007 11:58pm
prekvapilo me ze sem tady skoro jediny kdo musi vstavat v sest do prace smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 26 2007 12:31am
Quote (IqLimited @ Mon, 26 Nov 2007, 07:58)
prekvapilo me ze sem tady skoro jediny kdo musi vstavat v sest do prace smile.gif


ja vstavam uz pol roka o 5:00 AM do prace wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll