d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoc Vsech > Info Vevnitr
Prev1345
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 10 2007 10:32am
Quote (Sobcz @ Sat, Nov 10 2007, 05:27pm)
ty aby sis nerejp ty rovnokšilťáku tongue.gif


radši rovnokšilťák, než smradlavý dlouhovlasý cap !!!

Jinak killer má naprostou pravdu, ale já bych to viděl spíš jako lození do zadku.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 10 2007 10:35am
Quote (z3r0. @ Sat, Nov 10 2007, 05:32pm)
radši rovnokšilťák, než smradlavý dlouhovlasý cap !!!

Jinak killer má naprostou pravdu, ale já bych to viděl spíš jako lození do zadku.


já rád lozu no .. nebo lojzu ? -.-
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345
Closed New Topic New Poll