d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Dec 3 2007 03:18am
Quote (Josefista @ Mon, 3 Dec 2007, 10:08)
Dale bych chtel vyzkouset tyto sestavy:
2v2: nec + trap/hyb
3v3: Baba, nec, blizz (killer, unlu, ja?)
Co si o tom myslite?


vyzkouset se ma vsechno smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 07:49am
Quote (Josefista @ Mon, Dec 3 2007, 10:08am)
Dale bych chtel vyzkouset tyto sestavy:
2v2: nec + trap/hyb
3v3: Baba, nec, blizz (killer, unlu, ja?)
Co si o tom myslite?


ani do jednoho bych nešel

nec trap - hrozně defensivní team, LR prakticky moc neovlivňuje, bude mít velké problémy vs ama pala, ama nec, foh fb, barb blizz
barb nec blizz - už vůbec smile.gif zkoušeli sme to jednou , a ten necro se prostě dá ubránit jen s velkejma problémama
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 3 2007 08:10am
Quote (Killer111 @ Mon, 3 Dec 2007, 14:49)
ani do jednoho bych nešel

nec trap - hrozně defensivní team, LR prakticky moc neovlivňuje, bude mít velké problémy vs ama pala, ama nec, foh fb, barb blizz
barb nec blizz - už vůbec smile.gif zkoušeli sme to jednou , a ten necro se prostě dá ubránit jen s velkejma problémama


Takze necro jedine s amou? smile.gif

Tac hral s hyb assou a docela davali... preci jenom nec ma porad decrep zejo
Stejne si rikam ze nec + ama + baba musi bejt neporazitelnej tym kdyz ta ama umi...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 08:32am
Quote (Josefista @ Mon, Dec 3 2007, 03:10pm)
Quote (Killer111 @ Mon, 3 Dec 2007, 14:49)
ani do jednoho bych nešel

nec
trap - hrozně defensivní team, LR prakticky moc neovlivňuje, bude mít
velké problémy vs ama pala, ama nec, foh fb, barb blizz
barb nec blizz - už vůbec smile.gif zkoušeli sme to jednou , a ten necro se prostě dá ubránit jen s velkejma problémama


Takze necro jedine s amou? smile.gif

Tac hral s hyb assou a docela davali... preci jenom nec ma porad decrep zejo
Stejne si rikam ze nec + ama + baba musi bejt neporazitelnej tym kdyz ta ama umi...


nec s amou nebo s barem
a nec ama baba bude mít asi problémy s barb blizz fb a s jinými blizz modifikacemi
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Dec 3 2007 11:03am
Quote (Josefista @ Mon, Dec 3 2007, 02:10pm)
Takze necro jedine s amou? smile.gif

Tac hral s hyb assou a docela davali... preci jenom nec ma porad decrep zejo
Stejne si rikam ze nec + ama + baba musi bejt neporazitelnej tym kdyz ta ama umi...


1. zadnej team neni neporazitelnej

2. vsechny tele chary maji obrovskou vyhodu prave v tom 1 skilu (hadej ve kterem)
sice jsou ovlivneny vice pingem , ale pokud ho maji nizky a stabilni ...

3. zrovna proti sorc je lepsi ama/hammer
vcera jsem hral v noci ama/hammer (ja+pablo) vs matze+hez (barb+fb//assa+fb)

a davali jsme si to slusne tak 80:20
myslim ze s nekrem bych mel mnohem vetsi problemy (ale muzeme zkusit)
precijenom se ama v "hammer fieldu " obtizne tankuje
a pokud pala umi menit aury je to parada .... jo a Medi rulez !
mana mi prakticky nikdy nedosla a to jsem pouzival multi opravdu hodne (dokonce i bara jsem sundal multi)
a aska se ke me dostaa jen 1 nebo 2x

K tem teamum no

nec+trap ~ nevim no me to prijde takovej divnej team , ale hybrid+nec muze byt fun
takovej ele+nec je ale urcite silnejsi


3v3: Baba, nec, blizz ~ nevim no todle jsem nikdy nehral



me prijde treba:

ama+nec+ele lepsi team nez ama +nec+ bar

ele dru si totiz muze dobre poradit se sorckama (hi AD!)

kdezto v tom druhem teamu to stoji hlavne na ame

a obecne jsou teamu , kde skoro vsechno zavisi hlavne na jednom hraci dosti nachylne k prohre:)
................................................

btw co byste rekli na team : ele+nec+orb ?

This post was edited by Rakiii on Dec 3 2007 11:10am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 11:16am
ele nec po změně nevidím výhodu , zákaz amp ele druid podporuje necra akorát oakem.. ele asn je mnohem lepší

ele orb nec na hovno , jelikož opět nec a ele si "konkurují" smí se používat buď oak nebo amp, v tomhle případě oak je lepší tzn. necro celkem na nic.

mnohem radši bych zkusil a to plánuju dlouho Trap Orb Ele. prakticky to jsou dva 2v2 teamy který si vedou velmi dobře Trap Orb a Trap Ele spojený v jeden 3v3 tým, kterej by mohl bejt velmi silný
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 3 2007 11:19am
no ele ama nec --- bo + amp + heart of the oak... rozhodne mi neprijde slabe... mam dokonce dojem ze sme proti takovemu tymu hrali a dostavali sme na budku jak cyp
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 11:20am
Quote (Josefista @ Mon, Dec 3 2007, 06:19pm)
no ele ama nec --- bo + amp + heart of the oak... rozhodne mi neprijde
slabe... mam dokonce dojem ze sme proti takovemu tymu hrali a dostavali
sme na budku jak cyp


až na to že nemůžeš používat oak a amp dohromady v 3v3 teamu kde je ele druid a nec smile.gif tzn . je to team na prd
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 3 2007 11:25am
Quote (Killer111 @ Mon, 3 Dec 2007, 18:20)
až na to že nemůžeš používat oak a amp dohromady v 3v3 teamu kde je ele druid a nec smile.gif tzn . je to team na prd


ja o oak sage nic nerek... navic oak sage se musi recastovat, dosta casto umira a dost casto muze byt ele dru mimo dosah takze moje high bo owns oak smile.gif (no to ne, ale chapete princip)

amp= double dmg, heart of the oak= + ar/dmg, moje BO= solidni boost mana/life...

Nakonec, musi se to zkusit a to nevyvratis jirko smile.gif

This post was edited by Josefista on Dec 3 2007 11:28am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 11:29am
Quote (Josefista @ Mon, Dec 3 2007, 06:25pm)
ja
o oak sage nic nerek... navic oak sage se musi recastovat, dosta casto
umira a dost casto muze byt ele dru mimo dosah takze moje high bo owns
oak:) (no to ne, ale chapete princip)

amp= double dmg, heart of the oak= + ar/dmg, moje BO= solidni boost mana/life...


tak kdyžtak je to heart of wolverine

každopádně to je v tomhle teamu na co ?smile.gif aby přidal ar druidovi kterej ar nepotřebuje nebo jak ?
v tomhle teamu se ve většině případů stejně vyplatí oak a LR místo amp a nic. jinak já bych tenhle team nikdy nehrál asn místo nec je podle mě mnohem mnohem lepší. stun a rychlý kill pro druida a zároveň ofensivní i defensivní team díky orbu.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll