Quote (Josefista @ Mon, Dec 3 2007, 02:10pm)
Takze necro jedine s amou?

Tac hral s hyb assou a docela davali... preci jenom nec ma porad decrep zejo
Stejne si rikam ze nec + ama + baba musi bejt neporazitelnej tym kdyz ta ama umi...
1. zadnej team neni neporazitelnej
2. vsechny tele chary maji obrovskou vyhodu prave v tom 1 skilu (hadej ve kterem)
sice jsou ovlivneny vice pingem , ale pokud ho maji nizky a stabilni ...
3. zrovna proti sorc je lepsi ama/hammer
vcera jsem hral v noci ama/hammer (ja+pablo) vs matze+hez (barb+fb//assa+fb)
a davali jsme si to slusne tak 80:20
myslim ze s nekrem bych mel mnohem vetsi problemy (ale muzeme zkusit)
precijenom se ama v "hammer fieldu " obtizne tankuje
a pokud pala umi menit aury je to parada .... jo a Medi rulez !
mana mi prakticky nikdy nedosla a to jsem pouzival multi opravdu hodne (dokonce i bara jsem sundal multi)
a aska se ke me dostaa jen 1 nebo 2x
K tem teamum no
nec+trap ~ nevim no me to prijde takovej divnej team , ale hybrid+nec muze byt fun
takovej ele+nec je ale urcite silnejsi
3v3: Baba, nec, blizz ~ nevim no todle jsem nikdy nehral
me prijde treba:
ama+nec+ele lepsi team nez ama +nec+ bar
ele dru si totiz muze dobre poradit se sorckama (hi AD!)
kdezto v tom druhem teamu to stoji hlavne na ame
a obecne jsou teamu , kde skoro vsechno zavisi hlavne na jednom hraci dosti nachylne k prohre:)
................................................
btw co byste rekli na team : ele+nec+orb ?
This post was edited by Rakiii on Dec 3 2007 11:10am