d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Jste Prisli K Vasemu Nicku?
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 29 2007 10:19am
sem si dal práci to vyplnit a chtěji za vyhodnocení takový prachy..
Member
Posts: 6,027
Joined: May 6 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 3 2007 11:28am
nvm

This post was edited by Grzegorz_Maj on Nov 3 2007 11:28am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 3 2007 01:42pm
Quote (IqLimited @ Mon, Oct 29 2007, 02:28pm)
no a jak sem na to prišel? no přeci v tomhle jednoduchym testíku tongue.gif tongue.gif tongue.gif

http://cz.iq-test.eu/?d=2455


diky... kvuli tobe mam - 79 KC

btw IQ 137
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 3 2007 01:48pm
Quote (undead_lord @ Sat, Nov 3 2007, 07:42pm)
diky... kvuli tobe mam - 79 KC

btw IQ 137


dobrý výsledek. mozná si nejchytřejší na českém a slovenském jsp foru wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 3 2007 02:08pm
Quote (IqLimited @ Sat, Nov 3 2007, 07:48pm)
dobrý výsledek. mozná si nejchytřejší na českém a slovenském jsp foru wink.gif


Jojo průměrné IQ celého CZE/SVK fora bude hodně nízké smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Nov 4 2007 02:39am
Koukam na graf a je to tu sama genialita ... sem prumer proto mam 90 biggrin.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Nov 4 2007 03:13am
ked som slovak tak ten iq test asi nemozem dorobit ci hej? len ta SMS ma bude stat asi dost penazi.

ten kod po obdrzani sms nie je stale rovnaky?

ked mozte napiste ho sem..

This post was edited by kvaski_svk on Nov 4 2007 03:19am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 4 2007 03:46am
Quote (kvaski_svk @ Sun, Nov 4 2007, 09:13am)
ked som slovak tak ten iq test asi nemozem dorobit ci hej? len ta SMS ma bude stat asi dost penazi.

ten kod po obdrzani sms nie je stale rovnaky?

ked mozte napiste ho sem..


tn kod funguje jenom jednou.

a navic ten kod = 1 test
celkove tam jsou myslim 3 testy, takze 210 KC dohromady ...

jinak, jestli chcete udelat testy, staci kdyz mi poslete 71 fg a udelam vam stejny test + dobry vysledek zahrnuto v cene ofc biggrin.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 4 2007 03:46am
Quote (undead_lord @ Sun, Nov 4 2007, 09:46am)
tn kod funguje jenom jednou.

a navic ten kod = 1 test
celkove tam jsou myslim 3 testy, takze 210 KC dohromady ...

jinak, jestli chcete udelat testy, staci kdyz mi poslete 71 fg a udelam vam stejny test + dobry vysledek zahrnuto v cene ofc biggrin.gif


rofl tak toto je moc xD
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 4 2007 04:21am
Quote (undead_lord @ Sat, Nov 3 2007, 07:42pm)
diky... kvuli tobe mam - 79 KC

btw IQ 137


Uraz se nebo ne, ale do tebe bych to teda nerekl smile.gif
Mozna jsi mel taky stesti, zejo ;-)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll