d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lua Videl Sem Te V Tranvaji Lol > :d
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 06:01am
Quote (ghetofu @ Sat, Oct 27 2007, 11:48am)
Rovná kšiltofka, holé neštěstí. Tohle není podstata HIP HOPu...Je to podstata RAPU...Jestli chces byt další WANNA BE GANGSTA tak to nos dále. Ale pokud půjdeš s námy Českou a Slovenskou scénou tak to sundej.


hh ... rovnej ksilt je zaklad rapu ale i hip hopu .... ja hip hop posloucham ale nedelam ho ... takze sem takovej hibrid a nestidim se za to biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 06:17am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 12:01pm)
hh ... rovnej ksilt je zaklad rapu ale i hip hopu .... ja hip hop posloucham ale nedelam ho ... takze sem takovej hibrid a nestidim se za to biggrin.gif


Takže jsi jen další POZER...No tvoje cesta.
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 07:32am
Quote (ghetofu @ Sat, Oct 27 2007, 12:17pm)
Takže jsi jen další POZER...No tvoje cesta.


ano ... proste se mi to libi je spoustu ktery maji styl jako ja ...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 07:43am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 01:32pm)
ano ... proste se mi to libi je spoustu ktery maji styl jako ja ...


Ty nemáš svuj styl... biggrin.gif jsi jen POZER...jestli víš co to je...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 27 2007 08:14am
Quote (ghetofu @ Sat, Oct 27 2007, 02:43pm)
Ty nemáš svuj styl... biggrin.gif jsi jen POZER...jestli víš co to je...


POZÉR být nemusí , pokud tomu stylu který poslouchá a oblíká se podle něj aspoň trochu rozumí.

15 letý borec oblečený v nejlepších HH hadrech a ve sluchátkách má 50 -centa je pro mě pozér
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2007 08:22am
poslechnu si nejaky dobry hiphop a nemam rovnou ksiltofku hmmmmmm jinak ta kunda je tvoje segra ?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 08:29am
Quote (Killer111 @ Sat, Oct 27 2007, 02:14pm)
POZÉR být nemusí , pokud tomu stylu který poslouchá a oblíká se podle něj aspoň trochu rozumí.

15 letý borec oblečený v nejlepších HH hadrech a ve sluchátkách má 50 -centa je pro mě pozér


Nejlepší jsou frajírci s rovnout kšiltovkou a poslouchaj nějakej USA rap...Like půl dolar / snoop prasopes atd/ eminem nazi atd...
Kdyby aspon uměl perfektně anglicky aby tomu rozuměl biggrin.gif Borec tam rapuju o tom ja Cesko je zabita země a že někdo smrdi a boreček je celej štastnej,
ale kdyby jenom věděl o čem to je tak by řekl že je to hrozná hudba.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 27 2007 08:32am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 11:39am)
no to taky biggrin.gif ale proste nevis jaky to je kdyz si muzes pred publikem napr zarapovat nebo zabeatovat .... je to pecka a me to strasne bavi .... neni to o nakym huleni travy porad nebo o tom delat ze sebe frajera .. teda to musis taky ale proste te to musi bavit no ...


Quote (Killer111 @ Sat, Oct 27 2007, 11:38am)
v queensu jj, sou to jantaři nemá cenu se s nima hádat smile.gif , stačí mi kolik takovejch máme v škole typický Ajťák.  DLouhé vlasy, brejle, smrdí, tričko dimmu borgir, notebook , tkaže neřešit


Ja jsem vyprskl smichy, fakt tohle jsi mne dostal Killere :-) To bych az do tebe nerekl ze mas podobne srandovni nazor na cely svet smile.gif

This post was edited by Leri on Oct 27 2007 08:39am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 27 2007 09:09am
přijď k nám do školy smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 27 2007 09:30am
Quote (Killer111 @ Sat, Oct 27 2007, 03:09pm)
přijď k nám do školy smile.gif


Proc? smile.gif nemam dlouhe vlasy, nemam bryle, nesmrdim, ani notebook nemam sad.gif Kdyz uz bych mel byt dusledny, tak ani tricko Dimmu nemam biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll