Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 11:39am)
no to taky

ale proste nevis jaky to je kdyz si muzes pred publikem napr zarapovat nebo zabeatovat .... je to pecka a me to strasne bavi .... neni to o nakym huleni travy porad nebo o tom delat ze sebe frajera .. teda to musis taky ale proste te to musi bavit no ...
Quote (Killer111 @ Sat, Oct 27 2007, 11:38am)
v queensu jj, sou to jantaři nemá cenu se s nima hádat

, stačí mi kolik takovejch máme v škole typický Ajťák. DLouhé vlasy, brejle, smrdí, tričko dimmu borgir, notebook , tkaže neřešit
Ja jsem vyprskl smichy, fakt tohle jsi mne dostal Killere :-) To bych az do tebe nerekl ze mas podobne srandovni nazor na cely svet
This post was edited by Leri on Oct 27 2007 08:39am