d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Killercz Aneb Jak Neumi Prohravat > Read Inside
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 6 2007 10:26am
Quote (Josefista @ Sat, Oct 6 2007, 06:21pm)
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 08:29pm)
Oh
posli sceen tam je ze budu stat na miste... to co delaj moje ruce je
jedno ne chlapecku ?a nejaky prava name nevytahuj .... nebo natebe
zavolam policajty a mafii ! ( ale nevim koho driv, me to prijde skoro
stejny )


A já na tebe zavolám svýho brachu, ten je taaakle vysokej a urcite by te prepral... je aspon milionkrat silnejsi nez ty!


ee posli koho chces,ale nepreperes ho^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 6 2007 10:38am
Quote (pugacov @ Sat, Oct 6 2007, 04:53pm)
Pohyb je označení, které se používá tehdy, mění-li hmotné objekty svoji vzájemnou polohu, tvar, velikost, tepelné, elektrické nebo magnetické vlastnosti, skupenství, chemické složení, biologické vlastnosti apod. Pohyb je základním projevem existence hmoty, takže pokud by ses nepohyboval, tak by si tam ani nebyl => Byl jsi tam, tudíž jsi se pohyboval smile.gif


hlavne pohyb se může definovat jenom v nějaké vztažné soustavě... tzn. dycky musíš pozorovat pohyb vzhledem k nečemu wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 6 2007 10:43am
Quote (Sobcz @ Sat, 6 Oct 2007, 17:38)
hlavne pohyb se může definovat jenom v nějaké vztažné soustavě... tzn. dycky musíš pozorovat pohyb vzhledem k nečemu wink.gif


jop třeba elektrony se pohybují kolem jádra, tak že je to vždycky pohyb biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 6 2007 10:50am
Quote (Sobcz @ Sat, Oct 6 2007, 06:38pm)
Quote (pugacov @ Sat, Oct 6 2007, 04:53pm)
Pohyb
je označení, které se používá tehdy, mění-li hmotné objekty svoji
vzájemnou polohu, tvar, velikost, tepelné, elektrické nebo magnetické
vlastnosti, skupenství, chemické složení, biologické vlastnosti apod.
Pohyb je základním projevem existence hmoty, takže pokud by ses
nepohyboval, tak by si tam ani nebyl => Byl jsi tam, tudíž jsi se
pohyboval:)


hlavne pohyb se může definovat jenom v nějaké vztažné soustavě... tzn. dycky musíš pozorovat pohyb vzhledem k nečemu wink.gif


nekdo daval pozor pri fyzice?biggrin.gif:D
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 6 2007 10:51am
Quote (killercz @ Sat, Oct 6 2007, 05:50pm)
nekdo daval pozor pri fyzice?biggrin.gif:D


ne jen nejsem blbej biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 6 2007 11:00am
fandim jamesovi.

pugy>>>>
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 6 2007 11:35am
Quote (Sentinel4 @ Sat, Oct 6 2007, 07:00pm)
fandim jamesovi.

pugy>>>>


fandit muzes jak chces,ale nema narok...radsi je celej den off:-)
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 6 2007 11:59am
jsem byl s 11 detma na vylete... hlidat deti od 6 do 10 let je fakt unavny tak me nestvi killere klidne dame ten samej a se svedkama...
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 6 2007 12:49pm
necetl jsem to cely ale nekde na internetu je hack/bug ktery vam da nesmrtelnost. Videl jsem to casto na pub duellech

a jamees, vytahovat hack abys vyhral duell .... shame on you
killercz ... prohral jsi sazku, tak mu to dej ...

Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 6 2007 01:04pm
Quote (undead_lord @ Sat, Oct 6 2007, 06:49pm)
necetl jsem to cely ale nekde na internetu je hack/bug ktery vam da nesmrtelnost. Videl jsem to casto na pub duellech

a jamees, vytahovat hack abys vyhral duell .... shame on you
killercz ... prohral jsi sazku, tak mu to dej ...


klidne ti to v pm vysvetlim jak se to dela jeto jednoduchy
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll