d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Justice Guildu Je Rok > no neni to krasa ?
Prev1345
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 27 2007 01:02am
Quote (Sobcz @ Thu, Sep 27 2007, 05:52am)
Ok prosimte udelej mi seznam lidi s kterejma se muzu bavit a s kterejma nemuzu abych nemlel hovna, budu ti vdecnej, dekuju.


ja ti nekdy neco takoveho rekl ? ja se tise prestal stebou bavit to bylo vse ja ti to nevycital bav se skym chces ale kdyz ti speedy nakeca o me takove picoviny a ty si jeho velky kamarad tak proc bych se stebou bavil
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 27 2007 01:22am
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 26 2007, 07:46pm)
jakejch 100fg ? biggrin.gif co to meles fee bylo 50fg abych zaplatil aspon member sloty. wink.gif
edit: tady se pozna kdo je chamtivej tongue.gif


Code


6. září 2006 13:41:03 Sent 100.00 (110.07 -> 10.06) to Divirta (20,130.37 -> 20,230.37) gogo guild :)


jinak chamtivej nejsem, jenom se ridim heslem chudym brat bohatym davat smile.gif

edit: sapier : jak jsi rikal je to jenom hra a navic nekteri tady maji zvlastni smysl pro humor. Treba to tak taky mysleli a tys to spatne pochopil. Ja jsem taky rikal herovi ze je to velky curak ... a pritom kazdy z nas vi ze ho ma malyho smile.gif

This post was edited by undead_lord on Sep 27 2007 01:26am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 27 2007 01:53am
No víš co se říká, nejdýl ze všeho vydrží švábi.
Logická dedukce: Justice = Gilda švábů T_T
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 27 2007 02:17am
kazdyho nebere...jen ty co daj 100fg myslim a ty bych nedal,je to moc na me:_D
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 27 2007 06:46am
Quote (sapier @ Wed, 26 Sep 2007, 23:34)
proste nemam rad jak nekdo mi lze a ja o tom vim a kdyz sem to speedymu rekl tak nerekl jediny rozumny argument jen udelal plno vychcanych veci pomluvil me u plno lidi udelal ze me curaka a to jen proto ze jsem ho dojebal jak male decko a ty si k tomu nikdy nic nerekl a byl jsi snim furt dobry kamarad pral bych si aby tu prijel speedy me zbit o tom se mi zda kazdy vecer 8k posts cu

edit:gheto nevyjadruj se dik a dalsi debilni posty dik


no comment .... akorád .... vyliž si prdel jo ? ...... Moc si mě nedojebal to se na mě nezlob .... Spíš si ukázal jaký si vůči ostatním když nemůžeš mít to co oni.....

užívej si život ... tohle byla moje poslední slova s tebou ....

e: skoro sem zapomněl na to hlavní, Gratz Sobe

This post was edited by FF-speed on Sep 27 2007 06:51am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 27 2007 07:18am
Quote (sapier @ Thu, Sep 27 2007, 08:02am)
ja ti nekdy neco takoveho rekl ? ja se tise prestal stebou bavit to bylo vse ja ti to nevycital bav se skym chces ale kdyz ti speedy nakeca o me takove picoviny a ty si jeho velky kamarad tak proc bych se stebou bavil


nevim proc to ze si paranoidni ventilujes zrovna v tomdle topicu, ale budiz. zase se ten topic zvrhnul.
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 27 2007 08:25am
GZ to Justice
Jsem stoupenec hnuti nezavislych... maximalne bych vstoupil do guildy Euro-PvP, ale to by mi museli napsat prvni pac ja sem na to moc linej smile.gif
Jinak supr forek unlukaci wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345
Closed New Topic New Poll