Quote (nighthag @ Mon, Sep 24 2007, 08:51pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Sep 24 2007, 07:38pm)
ani
ne, hoto je podle mě jediná možnost pro ep trapku, teda pokud nemáš
problémy dosáhnout cold res vs blizz, ale trapka to má zrovna lehké
3
skill dělá opravdu dost, 40 all res dostačující, 20 repl asi to
nejlepší co může mít, 10 dex hodí se, max mana, není lepší zbraň
jasne
to jsou veci co hovori jasne pro hoto, k cemu +3 skill ? v tomhle modu
pouzivas jen storma a potrebujes tech 102fcr vic nez +3skills ten
zbytek dohonis hrave nejakym peknym jewelem, je pravda, ze na tohle
melo dost lidi jiny nazor, me se hralo lepe s wizzi
já teda používám hoto v 99% duelů. se stormem (65 fcr) a spiritem (102 fcr), ow beltem, jelikož používám DF v 99% času takže nemůžu používat aracha.
wizarda používám akorát v 1v1 vs ama kvůli %ow. +3 skills se mi líbí , rozhodně víc dmg, vyšší BoS, master i DF. mana rozhodně není problém u assky.
ale je to asi otázka každého vlastního stylu