d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam Chut Na Asn Ale
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 24 2007 01:16pm
na ffa se rozhodně vyplatí w/b + c/c jelikož wb funguje jen pokud stojíš, castíš nebo teleportuješ se to prostě vyplatí, sice je to jen 60% ale zase ušetříš hodně moc bodů ve vitalitě.
na ep assku jedině hoto storm/spirit jelikož běháš/chodíš wb ani nefunguje, c/c se hodí tak max na 1v1 vs necro
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Sep 24 2007 01:23pm
Quote (Killer111 @ Mon, Sep 24 2007, 07:16pm)
na ffa se rozhodně vyplatí w/b + c/c jelikož wb funguje jen pokud stojíš, castíš nebo teleportuješ se to prostě vyplatí, sice je to jen 60% ale zase ušetříš hodně moc bodů ve vitalitě.
na ep assku jedině hoto storm/spirit jelikož běháš/chodíš wb ani nefunguje, c/c se hodí tak max na 1v1 vs necro


ja pouzival wizzi, hoto mi prislo takove divne resp. nikdy jsem nrozumel tomu proc bych ho mel pouzit, +3sk jsou preci k nicemu, tu fcr jsem pak ocenil vic kdyz das 102fcr coz s hoto mas vetsi problem.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 24 2007 01:38pm
Quote (nighthag @ Mon, Sep 24 2007, 08:23pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Sep 24 2007, 07:16pm)
na
ffa se rozhodně vyplatí w/b + c/c jelikož wb funguje jen pokud stojíš,
castíš nebo teleportuješ se to prostě vyplatí, sice je to jen 60% ale
zase ušetříš hodně moc bodů ve vitalitě.
na ep assku jedině hoto storm/spirit jelikož běháš/chodíš wb ani nefunguje, c/c se hodí tak max na 1v1 vs necro


ja
pouzival wizzi, hoto mi prislo takove divne resp. nikdy jsem nrozumel
tomu proc bych ho mel pouzit, +3sk jsou preci k nicemu, tu fcr jsem pak
ocenil vic kdyz das 102fcr coz s hoto mas vetsi problem.


ani ne, hoto je podle mě jediná možnost pro ep trapku, teda pokud nemáš problémy dosáhnout cold res vs blizz, ale trapka to má zrovna lehké
3 skill dělá opravdu dost, 40 all res dostačující, 20 repl asi to nejlepší co může mít, 10 dex hodí se, max mana, není lepší zbraň
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Sep 24 2007 01:51pm
Quote (Killer111 @ Mon, Sep 24 2007, 07:38pm)
ani ne, hoto je podle mě jediná možnost pro ep trapku, teda pokud nemáš problémy dosáhnout cold res vs blizz, ale trapka to má zrovna lehké
3 skill dělá opravdu dost, 40 all res dostačující, 20 repl asi to nejlepší co může mít, 10 dex hodí se, max mana, není lepší zbraň


jasne to jsou veci co hovori jasne pro hoto, k cemu +3 skill ? v tomhle modu pouzivas jen storma a potrebujes tech 102fcr vic nez +3skills ten zbytek dohonis hrave nejakym peknym jewelem, je pravda, ze na tohle melo dost lidi jiny nazor, me se hralo lepe s wizzi
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 24 2007 02:29pm
Quote (nighthag @ Mon, Sep 24 2007, 08:51pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Sep 24 2007, 07:38pm)
ani
ne, hoto je podle mě jediná možnost pro ep trapku, teda pokud nemáš
problémy dosáhnout cold res vs blizz, ale trapka to má zrovna lehké
3
skill dělá opravdu dost, 40 all res dostačující, 20 repl asi to
nejlepší co může mít, 10 dex hodí se, max mana, není lepší zbraň


jasne
to jsou veci co hovori jasne pro hoto, k cemu +3 skill ? v tomhle modu
pouzivas jen storma a potrebujes tech 102fcr vic nez +3skills ten
zbytek dohonis hrave nejakym peknym jewelem, je pravda, ze na tohle
melo dost lidi jiny nazor, me se hralo lepe s wizzi


já teda používám hoto v 99% duelů. se stormem (65 fcr) a spiritem (102 fcr), ow beltem, jelikož používám DF v 99% času takže nemůžu používat aracha.
wizarda používám akorát v 1v1 vs ama kvůli %ow. +3 skills se mi líbí , rozhodně víc dmg, vyšší BoS, master i DF. mana rozhodně není problém u assky.
ale je to asi otázka každého vlastního stylu
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Sep 24 2007 03:31pm
Quote (Killer111 @ Mon, Sep 24 2007, 08:29pm)
já teda používám hoto v 99% duelů. se stormem (65 fcr) a spiritem (102 fcr), ow beltem, jelikož používám DF v 99% času takže nemůžu používat aracha.
wizarda používám akorát v 1v1 vs ama kvůli %ow. +3 skills se mi líbí , rozhodně víc dmg, vyšší BoS, master i DF. mana rozhodně není problém u assky.
ale je to asi otázka každého vlastního stylu


nj spirit nebyl tehdy jeste povolen, takze jsem pouzival jen storma (lidl jen zridka), pro me +3 z hoto nebylo vic dmg, pasti jsem pokladal s paratama a BoS take (mel jsem radeji 2x +3ls/+2asn nez 3/3) a aracha jsem pouzival, mastera jsem nepouzival vubec, proste jsem vic spolehal na 102fcr a rychlost. Mel jsem max povolen frw vcetne pouzitelne max dosazitelne z BoS (pak uz to nepridavalo, jelikoz torch jeste nebyla a ani nevim, jestli se dnes uz muze pouzivat), byla to i tak nejrychleji se pohybujici postava podle v te dobe platnych pravidel (kdyz nepocitam tele a charge), takze vychazime z jinych cisel wink.gif dnes by to asi bylo jinak, kazdopadne ta co jsem mel by spirit neunesla ve stormu byl jewel s -req.

This post was edited by nighthag on Sep 24 2007 03:31pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll