Quote (undead_lord @ Thu, 6 Sep 2007, 22:49)
vetsinou se pouziva 96+
ale u nekterych non channel brs muzes si vzit es klidne od lvl 1.
Osobne do lvlu 90+ nepoznas takovy rozdil s es. Jinak se o expeni zeptej hera, on je expert na "1 tele, 2 kill, 3 baal, 4 ng - repete)
zapomel jsi tam diabla

to bych pak mel polovic min xp

pravda es na 98 lvl nedava 50% ( bez esa napr mam 50k xp z dia s es mam asi 55-60 xp

)