Quote (M0f0 @ Thu, Sep 6 2007, 07:07am)
LOL bohemka, prve goly v 1. lige dala az v 5. kole po tom, ked jednoznacne "nestranny" rozhodca vylucil zizkovu 2 hracov.. hamba
vouch a jak hral banik na bohemce tak bylo pripraveno 200 lidi do fightu a nikdo s bohemky neprisel tak nemel sracky