Quote (Mike OV @ Mon, Sep 3 2007, 05:23pm)
hai 2007 member
to ma byt urazka? chabé, kam se hrabu na povidla

nebo co jako vyvozujes z toho, ze jsem joinul v 2007? to mi laskavě vysvětli
to, ze jsi 2006, tak jsi neco vic? po tvy reakci mi prijde, ze mas v hlavicce trochu nasrano
EDIT: btw chyba v nazvu topicu, opět.
Slíbená je spravne
This post was edited by Josefista on Sep 3 2007 11:34am