d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Sraz V Ostrave > jo, dojede i carodej!
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 2 2007 12:16am
Quote (FF-speed @ Sun, Sep 2 2007, 06:13am)
v praze už něco bylo ty tlamo ^^


btw 3 na sraz v ostravě? ... to vás bude ranec ^^


o nicem nevim:-(.-(
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 2 2007 12:33am
Quote (ghetofu @ Sun, Sep 2 2007, 01:38am)
Jsem zvedavy kdo ti objedna to pivo runnere biggrin.gif


lul Banickovi sem musel kupovat ja ^^ a stejne se budou bavit vo dia.. bez toho to ani nejde biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 2 2007 12:44am
Quote (Sobcz @ Sun, 2 Sep 2007, 06:33)
lul Banickovi sem musel kupovat ja ^^ a stejne se budou bavit vo dia.. bez toho to ani nejde biggrin.gif


vouch s tim bavením o dia

viz pražský sraz biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 2 2007 03:17am
Bude nas tam hmm....
7 :-) Mozna 8
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 03:50am
Quote (Leri @ Sun, Sep 2 2007, 09:17am)
Bude nas tam hmm....
7 :-) Mozna 8


no pokud se čaroděj opravdu dostane k tomu co řikal tak o 1 - 2 míně viz ja a banik xD ale nn možna i mike přijde tongue.gif ale nvm nvm zase je s mladou sad.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 2 2007 03:54am
tak aspoň vemte foťák mrdky wink.gif

na Pražský sraz ho nikdo nebral, bo nikdo nemohl tongue.gif

tak nám aspoň ukažte že vy na moravě jste spolehlivější biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 03:56am
Quote (FF-speed @ Sun, Sep 2 2007, 09:54am)
tak aspoň vemte foťák mrdky wink.gif

na Pražský sraz ho nikdo nebral, bo nikdo nemohl tongue.gif

tak nám aspoň ukažte že vy na moravě jste spolehlivější biggrin.gif


ja beru tomi smile.gif spolehni se wink.gif ještě večer postuju fotky wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Sep 2 2007 04:28am
vy chcete jet 3.9 do ostravy? co skola? ..
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 2 2007 04:34am
skola je pro decka
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 04:37am
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 10:34am)
skola je pro decka


škola na piču wink.gif ja chcu jit zase na pracak biggrin.gif přijeďte všichni wink.gif uplně cela praha plzeň etc wink.gif a pak ostrava na prágl wink.gif gg

a přemluvte vojtika ať jde taky na sraz smile.gif


This post was edited by Runn3r on Sep 2 2007 04:45am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll