☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Zitra Sraz V Ostrave > jo, dojede i carodej!
Prev
1
3
4
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1585
Replies: 76
Track Topic
killercz
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
4.00
Warn: 10%
#41
Sep 2 2007 12:16am
Quote (FF-speed @ Sun, Sep 2 2007, 06:13am)
v praze už něco bylo ty tlamo ^^
btw 3 na sraz v ostravě? ... to vás bude ranec ^^
o nicem nevim:-(.-(
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#42
Sep 2 2007 12:33am
Quote (ghetofu @ Sun, Sep 2 2007, 01:38am)
Jsem zvedavy kdo ti objedna to pivo runnere
lul Banickovi sem musel kupovat ja ^^ a stejne se budou bavit vo dia.. bez toho to ani nejde
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#43
Sep 2 2007 12:44am
Quote (Sobcz @ Sun, 2 Sep 2007, 06:33)
lul Banickovi sem musel kupovat ja ^^ a stejne se budou bavit vo dia.. bez toho to ani nejde
vouch s tim bavením o dia
viz pražský sraz
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#44
Sep 2 2007 03:17am
Bude nas tam hmm....
7 :-) Mozna 8
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#45
Sep 2 2007 03:50am
Quote (Leri @ Sun, Sep 2 2007, 09:17am)
Bude nas tam hmm....
7 :-) Mozna 8
no pokud se čaroděj opravdu dostane k tomu co řikal tak o 1 - 2 míně viz ja a banik xD ale nn možna i mike přijde
ale nvm nvm zase je s mladou
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#46
Sep 2 2007 03:54am
tak aspoň vemte foťák mrdky
na Pražský sraz ho nikdo nebral, bo nikdo nemohl
tak nám aspoň ukažte že vy na moravě jste spolehlivější
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#47
Sep 2 2007 03:56am
Quote (FF-speed @ Sun, Sep 2 2007, 09:54am)
tak aspoň vemte foťák mrdky
na Pražský sraz ho nikdo nebral, bo nikdo nemohl
tak nám aspoň ukažte že vy na moravě jste spolehlivější
ja beru tomi
spolehni se
ještě večer postuju fotky
undead_lord
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
141,890.88
#48
Sep 2 2007 04:28am
vy chcete jet 3.9 do ostravy? co skola? ..
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#49
Sep 2 2007 04:34am
skola je pro decka
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#50
Sep 2 2007 04:37am
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 10:34am)
skola je pro decka
škola na piču
ja chcu jit zase na pracak
přijeďte všichni
uplně cela praha plzeň etc
a pak ostrava na prágl
gg
a přemluvte vojtika ať jde taky na sraz
This post was edited by Runn3r on Sep 2 2007 04:45am
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact