Quote (Rakiii @ Thu, Aug 30 2007, 12:33pm)
tebino bez si pestovat mrkev na jinou farmu
Nech mi meho tebiho!
Jinak amku nemam, kdyz sem chtel duel nebyl si tam a kdyz si chtel ty duel ja nemel tu moznost se lognout

(ale mozna bys me porazil nebot hrajes takovy, ehm defensivni styl,ktery nemam moc rad... a nemam dost velkou trpelivost,coz ty mas).
Mam ted barba a nekra.