d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > a vse co se ho tyka
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Aug 30 2007 05:06am
Quote (Rakiii @ Thu, Aug 30 2007, 04:47pm)
zero mas jeste tu amku nebo si ji uz prodal ?

jest-li ji jeste mas tak si mi sliboval AvA :-)


nechte mi meho zera! musi se venovat lineage pvp a taky jeste poradne farmit! smile.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 30 2007 05:33am
Quote (thebiss @ Thu, Aug 30 2007, 11:06am)
nechte mi meho zera! musi se venovat lineage pvp a taky jeste poradne farmit! smile.gif


tebino bez si pestovat mrkev na jinou farmu
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Aug 30 2007 05:40am
Quote (Rakiii @ Thu, Aug 30 2007, 05:33pm)
tebino bez si pestovat mrkev na jinou farmu


Ale ne... jsem rad ze euro-pvp jeste existuje a hrajou to cze hraci. V dobe kdy jsem hral EP, tak bylo tezke udelat i jediny CZ team na 4v4 ligu. Treninkove EP zapasy byli sice nas plne, ale jak doslo na ligovy zapas, tak kde nic tu nic a zvlast tebe rakiii bylo nemozne te premluvit na ligu. To si byval ty farmou, tak tady nerikej neco o zelenine smile.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 30 2007 05:43am
Quote (thebiss @ Thu, Aug 30 2007, 11:40am)
Ale ne... jsem rad ze euro-pvp jeste existuje a hrajou to cze hraci. V dobe kdy jsem hral EP, tak bylo tezke udelat i jediny CZ team na 4v4 ligu. Treninkove EP zapasy byli sice nas plne, ale jak doslo na ligovy zapas, tak kde nic tu nic a zvlast tebe rakiii bylo nemozne te premluvit na ligu. To si byval ty farmou, tak tady nerikej neco o zelenine smile.gif


ale ja mam rad zeleninu ^^

Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Aug 30 2007 05:53am
AvA je stejne trapny duel. Ja mel nejradeji AvB a bylo jedno jestli hraju se svou amou proti boonovi od matyho, makse, zera nebo $$ nacka z ligy. Dsynch love :wub:
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 30 2007 06:16am
Quote (Rakiii @ Thu, Aug 30 2007, 11:43am)
Quote (thebiss @ Thu, Aug 30 2007, 11:40am)
Ale ne... jsem rad ze euro-pvp jeste existuje a hrajou to cze hraci. V dobe kdy jsem hral EP, tak bylo tezke udelat i jediny CZ team na 4v4 ligu. Treninkove EP zapasy byli sice nas plne, ale jak doslo na ligovy zapas, tak kde nic tu nic a zvlast tebe rakiii bylo nemozne te premluvit na ligu. To si byval ty farmou, tak tady nerikej neco o zelenine smile.gif


ale ja mam rad zeleninu ^^


zelenina je zdrava
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 30 2007 07:49am
Quote (Rakiii @ Thu, Aug 30 2007, 12:33pm)
tebino bez si pestovat mrkev na jinou farmu


Nech mi meho tebiho!

Jinak amku nemam, kdyz sem chtel duel nebyl si tam a kdyz si chtel ty duel ja nemel tu moznost se lognout sad.gif (ale mozna bys me porazil nebot hrajes takovy, ehm defensivni styl,ktery nemam moc rad... a nemam dost velkou trpelivost,coz ty mas).

Mam ted barba a nekra.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 30 2007 07:51am
Quote (thebiss @ Thu, Aug 30 2007, 12:06pm)
nechte mi meho zera! musi se venovat lineage pvp a taky jeste poradne farmit! smile.gif


ZERO BUDE PORADNE FARMIT AZ BUDE MIT SUBKU banana.gif Dneska naexpil 1% a dobehl canceler do zad a umrel :-(
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 7 2007 04:05pm
co si myslite o sestave na 3v3 : nec,trap,baba?
zatim mi prijde dost ucinnaprekvapive sme kropili i team bab nec ama
Member
Posts: 2,520
Joined: Apr 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 7 2007 04:07pm
ME IS GUT
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll