Quote (FF-speed @ Sat, Aug 25 2007, 06:22am)
Quote (ghetofu @ Sat, 25 Aug 2007, 06:18)
stejne si myslim ze vim jak to dopadne..Runner si koupi pejska a bude se o nej starat dokud bude stenatko a bude ho bavit...pak se o nej budou starat jeho rodice.
vlastní zkušenost ?

Tak uz vam dochazi ze jsem ten post myslel vazne?

@Dieoncommand - ten maly na prvni fotce vypada bozsky
This post was edited by Leri on Aug 25 2007 12:35am