d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Chcu Si Koupit Psa > chcu rady jakeho
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 24 2007 11:42pm
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 06:36am)
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:33am)
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 06:26am)
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:04am)
Quote (z3r0. @ Sat, Aug 25 2007, 01:58am)
Quote (Leri @ Fri, Aug 24 2007, 10:53pm)
Poradim ti psa.
Kup si takoveho, ktery se sam vyvenci, sam zajde nakoupit, naji se, jde se vysrat ven, nesteka, nekouse, nevyzaduje zadnou peci smile.gif


Potom to ztraci smysl si porizovat psa!


Pro Leraka ne ... delal by s nim veci vo kterych se tobe ani nezda tongue.gif


například? happy.gif


ok tak mozna se ti vo takovejch vecech zda.. ale vsadim se ze v nich u tebe nevystupuje pes biggrin.gif


Jo takhlenc smile.gif) Sakra to bych do nej nerekl.


nj Karel se nezda ale je to milovnik vsech zviratek wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 24 2007 11:43pm
Quote (Sobcz @ Sat, 25 Aug 2007, 05:42)
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 06:36am)
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:33am)
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 06:26am)
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:04am)
Quote (z3r0. @ Sat, Aug 25 2007, 01:58am)
Quote (Leri @ Fri, Aug 24 2007, 10:53pm)
Poradim ti psa.
Kup si takoveho, ktery se sam vyvenci, sam zajde nakoupit, naji se, jde se vysrat ven, nesteka, nekouse, nevyzaduje zadnou peci smile.gif


Potom to ztraci smysl si porizovat psa!


Pro Leraka ne ... delal by s nim veci vo kterych se tobe ani nezda tongue.gif


například? happy.gif


ok tak mozna se ti vo takovejch vecech zda.. ale vsadim se ze v nich u tebe nevystupuje pes biggrin.gif


Jo takhlenc smile.gif) Sakra to bych do nej nerekl.


nj Karel se nezda ale je to milovnik vsech zviratek wink.gif


hlavně sobů biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 24 2007 11:53pm
Quote (FF-speed @ Sat, Aug 25 2007, 05:43am)
Quote (Sobcz @ Sat, 25 Aug 2007, 05:42)
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 06:36am)
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:33am)
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 06:26am)
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:04am)
Quote (z3r0. @ Sat, Aug 25 2007, 01:58am)
Quote (Leri @ Fri, Aug 24 2007, 10:53pm)
Poradim ti psa.
Kup si takoveho, ktery se sam vyvenci, sam zajde nakoupit, naji se, jde se vysrat ven, nesteka, nekouse, nevyzaduje zadnou peci smile.gif


Potom to ztraci smysl si porizovat psa!


Pro Leraka ne ... delal by s nim veci vo kterych se tobe ani nezda tongue.gif


například? happy.gif


ok tak mozna se ti vo takovejch vecech zda.. ale vsadim se ze v nich u tebe nevystupuje pes biggrin.gif


Jo takhlenc smile.gif) Sakra to bych do nej nerekl.


nj Karel se nezda ale je to milovnik vsech zviratek wink.gif


hlavně sobů biggrin.gif


Ubik ma rad Sobiky jo? smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 24 2007 11:58pm
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 05:53am)
Quote (FF-speed @ Sat, Aug 25 2007, 05:43am)
Quote (Sobcz @ Sat, 25 Aug 2007, 05:42)
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 06:36am)
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:33am)
Quote (ghetofu @ Sat, Aug 25 2007, 06:26am)
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 25 2007, 05:04am)
Quote (z3r0. @ Sat, Aug 25 2007, 01:58am)
Quote (Leri @ Fri, Aug 24 2007, 10:53pm)
Poradim ti psa.
Kup si takoveho, ktery se sam vyvenci, sam zajde nakoupit, naji se, jde se vysrat ven, nesteka, nekouse, nevyzaduje zadnou peci smile.gif


Potom to ztraci smysl si porizovat psa!


Pro Leraka ne ... delal by s nim veci vo kterych se tobe ani nezda tongue.gif


například? happy.gif


ok tak mozna se ti vo takovejch vecech zda.. ale vsadim se ze v nich u tebe nevystupuje pes biggrin.gif


Jo takhlenc smile.gif) Sakra to bych do nej nerekl.


nj Karel se nezda ale je to milovnik vsech zviratek wink.gif


hlavně sobů biggrin.gif


Ubik ma rad Sobiky jo? smile.gif


Hovada! Vzdyt kdo tady chce psa? Runner.... Tak vybiram pro nej to nejlepsi, co se k nemu hodi smile.gif
Tady clovek vazne nemuze uspet se serioznim prispevkem.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 25 2007 12:18am
stejne si myslim ze vim jak to dopadne..Runner si koupi pejska a bude se o nej starat dokud bude stenatko a bude ho bavit...pak se o nej budou starat jeho rodice.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 25 2007 12:22am
Quote (ghetofu @ Sat, 25 Aug 2007, 06:18)
stejne si myslim ze vim jak to dopadne..Runner si koupi pejska a bude se o nej starat dokud bude stenatko a bude ho bavit...pak se o nej budou starat jeho rodice.


vlastní zkušenost ? wink.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 25 2007 12:29am
moj zablsenec




Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 25 2007 12:35am
Quote (FF-speed @ Sat, Aug 25 2007, 06:22am)
Quote (ghetofu @ Sat, 25 Aug 2007, 06:18)
stejne si myslim ze vim jak to dopadne..Runner si koupi pejska a bude se o nej starat dokud bude stenatko a bude ho bavit...pak se o nej budou starat jeho rodice.


vlastní zkušenost ? wink.gif


Tak uz vam dochazi ze jsem ten post myslel vazne?smile.gif

@Dieoncommand - ten maly na prvni fotce vypada bozsky biggrin.gif

This post was edited by Leri on Aug 25 2007 12:35am
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 25 2007 12:40am
Quote (Leri @ Sat, Aug 25 2007, 07:35am)
Quote (FF-speed @ Sat, Aug 25 2007, 06:22am)
Quote (ghetofu @ Sat, 25 Aug 2007, 06:18)
stejne si myslim ze vim jak to dopadne..Runner si koupi pejska a bude se o nej starat dokud bude stenatko a bude ho bavit...pak se o nej budou starat jeho rodice.


vlastní zkušenost ? wink.gif


Tak uz vam dochazi ze jsem ten post myslel vazne?smile.gif

@Dieoncommand - ten maly na prvni fotce vypada bozsky biggrin.gif


to je ultra sialena fenka
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 25 2007 03:36am
Vy vseci mate pejsky.. sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll