d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 08:54am
mi pripada skoro skoda fgs^^ bych si radsi udelal v nejakym hero editoru nejakej char a daval legit duely na openu:-)
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 08:56am
Quote (killercz @ Thu, Aug 23 2007, 02:54pm)
mi pripada skoro skoda fgs^^ bych si radsi udelal v nejakym hero editoru nejakej char a daval legit duely na openu:-)


pro me to zadna skoda fg neni.. dia uz skoro nehraju tak si aspon udelam nejaky crap pvp char a sem tam budu duelit.. na hc tj porad jen mf..
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 23 2007 08:57am
Quote (killercz @ Thu, 23 Aug 2007, 16:54)
mi pripada skoro skoda fgs^^ bych si radsi udelal v nejakym hero editoru nejakej char a daval legit duely na openu:-)


to by legit moc nebyl wink.gif
Member
Posts: 9,137
Joined: May 18 2007
Gold: 98.04
Warn: 90%
Aug 23 2007 09:08am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 23 2007, 02:56pm)
Quote (killercz @ Thu, Aug 23 2007, 02:54pm)
mi pripada skoro skoda fgs^^ bych si radsi udelal v nejakym hero editoru nejakej char a daval legit duely na openu:-)


pro me to zadna skoda fg neni.. dia uz skoro nehraju tak si aspon udelam nejaky crap pvp char a sem tam budu duelit.. na hc tj porad jen mf..


Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 09:10am
Quote (Karbec @ Thu, Aug 23 2007, 02:57pm)
Quote (killercz @ Thu, 23 Aug 2007, 16:54)
mi pripada skoro skoda fgs^^ bych si radsi udelal v nejakym hero editoru nejakej char a daval legit duely na openu:-)


to by legit moc nebyl wink.gif


no legit primo ne,ale predmety se udelaj podle parametru jaky skutecne maj..
akorat nikdy neduelit z ghetem,ten smelo ma jeste nejaky veci z nejaky beta verze 1.01^^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 23 2007 10:16am
Quote (fifky-OVA @ Thu, 23 Aug 2007, 14:58)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


určitě nějakej jo hoto+spirit trapperka biggrin.gif
nebo auradin
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 10:21am
Quote (Esantin @ Thu, Aug 23 2007, 04:16pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, 23 Aug 2007, 14:58)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


určitě nějakej jo hoto+spirit trapperka biggrin.gif
nebo auradin


hmm ten auradin me vzdycky docela zajimal.. jak on vlastne funguje? biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 23 2007 10:28am
Quote (fifky-OVA @ Thu, 23 Aug 2007, 17:21)
Quote (Esantin @ Thu, Aug 23 2007, 04:16pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, 23 Aug 2007, 14:58)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


určitě nějakej jo hoto+spirit trapperka biggrin.gif
nebo auradin


hmm ten auradin me vzdycky docela zajimal.. jak on vlastne funguje? biggrin.gif


mno nasadíš itemy který dávají auru dragon, dream, hoj
a namaxuješ convi

jelikož ty itemy sou skoro všechno rw tak by to nemuselo bejt moc drahý a off skillery by nemuseli bejt drahý

babu, soso, ama jsou drahý, teda soso bez life sk by nemusela bejt tak drahá
dále mužeš udělat ele dudu, bonera, smitera nebo hammera

ale nevim jestli jsem nejlepší rádce, nikdy sem pvp nehrál biggrin.gif

This post was edited by Esantin on Aug 23 2007 10:29am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 23 2007 12:55pm
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 23 2007, 04:21pm)
Quote (Esantin @ Thu, Aug 23 2007, 04:16pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, 23 Aug 2007, 14:58)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


určitě nějakej jo hoto+spirit trapperka biggrin.gif
nebo auradin


hmm ten auradin me vzdycky docela zajimal.. jak on vlastne funguje? biggrin.gif


sračka nemáš fgs na pravýho auradina co dokáže mít resy jinak hned hebneš char podle sebe za to koupíš vše nic extra ale koupiš myslím že za 245fg uděláš ele drua hammera možná mága ale na to nemáš skill jak hrát tak ani statnout traperku babu bys taky dal za ty fgs
jak sem řekl záleží na tobě ale auradin.... za mě říkám v žadným případě
edit uděláš ho dobry lidi tě absnou nebo než je killneš tak tě zabijí nebo přebijou tvou convi a budeš v řiti stačí jeden lvl convi druhej hráč ma full a a ty máš sníženo

This post was edited by Lua on Aug 23 2007 12:57pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 23 2007 01:31pm
Quote (Lua @ Thu, 23 Aug 2007, 19:55)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 23 2007, 04:21pm)
Quote (Esantin @ Thu, Aug 23 2007, 04:16pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, 23 Aug 2007, 14:58)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


určitě nějakej jo hoto+spirit trapperka biggrin.gif
nebo auradin


hmm ten auradin me vzdycky docela zajimal.. jak on vlastne funguje? biggrin.gif


sračka nemáš fgs na pravýho auradina co dokáže mít resy jinak hned hebneš char podle sebe za to koupíš vše nic extra ale koupiš myslím že za 245fg uděláš ele drua hammera možná mága ale na to nemáš skill jak hrát tak ani statnout traperku babu bys taky dal za ty fgs
jak sem řekl záleží na tobě ale auradin.... za mě říkám v žadným případě
edit uděláš ho dobry lidi tě absnou nebo než je killneš tak tě zabijí nebo přebijou tvou convi a budeš v řiti stačí jeden lvl convi druhej hráč ma full a a ty máš sníženo


se etn skill musí taky nějak naučit wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll