d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pro Debily Co To Necetly
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 19 2007 03:17am
Quote (Esantin @ Sat, Aug 18 2007, 11:00pm)
asi tak, někdo tu napiše nespamuj a on ti to quotne a dá +1
si ty pravidla ani číst nemusíte, ono by stačilo nechovat se jak retardi..


Asi to bude tak spíš že lidi vědi co můžou a co ne ale stejně to nedodržujou prostě klasika tongue.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 19 2007 10:25am
co to je za picovinu ??? napred to dej do cestiny pak to skrat tak o 30 radku a mozna si to prectu .. T.T
gozu joke
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 19 2007 10:26am
+1 wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 19 2007 10:30am
Quote (Black_WoH @ Sun, 19 Aug 2007, 18:25)
co to je za picovinu ??? napred to dej do cestiny pak to skrat tak o 30 radku a mozna si to prectu .. T.T
gozu joke


nj reported wrong sign
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 19 2007 11:08am
Quote (Black_WoH @ Sun, 19 Aug 2007, 17:25)
co to je za picovinu ??? napred to dej do cestiny pak to skrat tak o 30 radku a mozna si to prectu .. T.T
gozu joke


tohle neni pičovina, tohle jsou pravidla, který musíš respektovat, jestli chceš bejt na tomhle foru..

The entire size of your signature should not exceed 400 pixels wide by 150 pixels high. Large sections of text that extend the height well past this will be removed and a private message warning issued. Continued abuse of the size will result in your rights to have a Signature and Avatar being permanently removed.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 19 2007 11:43am
Quote (z3r0. @ Sat, Aug 18 2007, 05:28pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Aug 17 2007, 06:02pm)
Já jsem pravidlo.... respektuj mě a pravidla budou respektovat tebe!


Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 19 2007 12:15pm
Quote (sapier @ Sat, 18 Aug 2007, 10:37)
Quote (MrReaper @ Sat, Aug 18 2007, 10:24am)
Quote (sapier @ Sat, 18 Aug 2007, 11:19)
ja jen chcu at tu neni bordel tak si vyserte oko
CLOSE IT PLS


pokud to chces tak zacni u sebe tak jako kazdy


dobre sem tu nejvetsi spamer a do vsech jebu k ? uz tu na cze jsp nedam ani post jebu na to


ok to chci videt jak dlouho to vydrzis vsadim vsechny moje fg na to ze do tydne sem neco postne smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 19 2007 03:58pm
Quote (z3r0. @ Sun, Aug 19 2007, 06:43pm)
Quote (z3r0. @ Sat, Aug 18 2007, 05:28pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Aug 17 2007, 06:02pm)
Já jsem pravidlo.... respektuj mě a pravidla budou respektovat tebe!


Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 19 2007 06:49pm
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 17 2007, 05:54pm)
opět tragédie.
opět hodně nezdařený pokus jak se zviditelnit
opět absolutně na nic téma

burn in hell debile, když to nedokážeš ani přeložit


LOL, owned smile.gif btw, cetl to tady nekdo? tongue.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 01:49am
Quote (Josefista @ Mon, Aug 20 2007, 01:49am)
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 17 2007, 05:54pm)
opět tragédie.
opět hodně nezdařený pokus jak se zviditelnit
opět absolutně na nic téma

burn in hell debile, když to nedokážeš ani přeložit


LOL, owned smile.gif btw, cetl to tady nekdo? tongue.gif


ne, souhlasím se sobem.

Quote (Sobcz)
pro lidi co se umej chovat v normalnim zivote neni problem prezivat tady na foru
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll