Quote (doobik @ Wed, 3 Sep 2008, 22:07)
Kewl,ze by som zacal hrat?
Ale ne,Diablo,Lineage II,skola,robota a priatelka,to sa neda

...
robota, frajerka, la2, semtam nejaky sport a pivko, to by myslim slo, len to treba rozumne zadelit... ale hlavne bude treba dobru partu/klan/ally, nech je zase na game chate veselo. kto by sa pridal?
Quote (otko @ Wed, 3 Sep 2008, 22:11)
hahahahah
gruss gott!