Quote (otko @ Thu, 28 Aug 2008, 20:31)
no zaloz si char aky sa ti lubi najvac a pri ktorom vydrzis bo expenie 1x je brutus
ale
prichod noveho chronicle gracia to ulahcil velmi
do lvl61 mas kopu vyhod, bufy co padaju z monstier (herby) su uz na 5minut a rozsirili ich ponuku
zbrane do b grade kupis v luxury shope...
daky novy system ze ked zostanes dlho lognuty v meste a potom ides expit tak mas rate ako 3x takze o dost to ulahcili teraz novackom a da sa uz z lvl1na 20 za polhodinu pomocou splnenia dakych q a tak dalej
teto poznatky mam len z citania takze kopu veci nemusim ani vediet

a trial funguje tak ze dakdo co si plati uz vyse 3 mesiace tak ma moznost dat dakomu trial
aahaaa

to je dobry XD tam hned mazu

udelam si nukera

nejspis sps na Rb's

jej sem jak kdyz sem to zacinal hrat to byly casy

ale jedriv si musim koupit toho notebooka no

a zavist si na intru internet :/
Quote
Mas ale istotu ze ti to newipnu, veci funguju tak jak maju a pod., moc toho o tom neviem nehral som tam no.../afk instalujem L2
taky mas chut na Lineage ?

pokud chces hrat jeden docela good pvp server (200*) tak se jukni n amuj oblibeny Dragon-network