d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1373839404162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 28 2008 12:07pm
Quote (Nipik @ Thu, 28 Aug 2008, 18:23)
DULEZITE/URGENTLY

potreboval bych neco vedet .. nejdriv vas seznamim s okolnostmy smile.gif ale nejsem si jist zda-li to nekdo bude vedet sad.gif

proste , potreboval bych vedet jak je to s Lineage 2 ucet (kolik se plati na officialu a jakym zpusobem se to plati) pisou porat neco nakej kartach 15,30,45,60,60+15 denni karty..
takze otazky

1)musim si kupovat ty karticky ? .. a jestli nevite kolik stojej
2) neda se to udelat mesicne kazdej mesic platit urcitej obnos penez pres paypal nebo neco takovyho?
3) kdyz nebudou prachy smile.gif da s eten ucet na nakej cas blocknout? dokavat zas nebudou ruple?
4) nehral ste nekdo na officialu lineage?.. jeslti jo tak bych mel par otaze ;D


no ja som na ofiku hral iba chvilu cez trial tak neviem toho moc

no platit sa da ze si bud kupis hracie karty alebo platis cez bankomatovu kartu kde musis mat povolene platby cez net

vytvoris si naprv acc na http://eu.plaync.com/eu/ a potom tam zadavas platby abo co uz nevim

onii Killer111 hral na ofiku ten napise hadam

a zistil som akurat ze ten moj trial este stale funguje cize nemusis ani platit a oni ti postavy nezrusia

a da sa stale reaktivovat

This post was edited by otko on Aug 28 2008 12:07pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 28 2008 12:13pm
Quote (otko @ Thu, 28 Aug 2008, 20:07)
no ja som na ofiku hral iba chvilu cez trial tak neviem toho moc

no platit sa da ze si bud kupis hracie karty alebo platis cez bankomatovu kartu kde musis mat povolene platby cez net

vytvoris si naprv acc na http://eu.plaync.com/eu/ a potom tam zadavas platby abo co uz nevim

onii Killer111 hral na ofiku ten napise hadam

a zistil som akurat ze ten moj trial este stale funguje cize nemusis ani platit a oni ti postavy nezrusia

a da sa stale reaktivovat


je parada dikes wink.gif , jak tak cumim tak asi si budu kupovat ty karticky .. pac kdyby nebyli ruple tak by mi to furt nak strhavaly xD kazdopadne.. muzu taky testnou trial ? smile.gif kdyztak mi rekni jak se to dela.

a jaky je to na tom offiku ? zabava?

edit: kdyby nekdo vedel ceny karticek a jak je mam pak aktivovat xD tak se taky prijmava wink.gif a jeste by me zajmalo jakej char si udelat jako prvni tongue.gif neco na videlavani .. buffer , skritek :/ nebo zase nakej Nuker, healer na RBS :/ dylema xD

This post was edited by Nipik on Aug 28 2008 12:18pm
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Aug 28 2008 12:30pm
Na ofiku mas kopec botov a rusakov tongue.gif
Mas ale istotu ze ti to newipnu, veci funguju tak jak maju a pod., moc toho o tom neviem nehral som tam no.../afk instalujem L2
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 28 2008 12:31pm
no zaloz si char aky sa ti lubi najvac a pri ktorom vydrzis bo expenie 1x je brutus

ale

prichod noveho chronicle gracia to ulahcil velmi

do lvl61 mas kopu vyhod, bufy co padaju z monstier (herby) su uz na 5minut a rozsirili ich ponuku

zbrane do b grade kupis v luxury shope...

daky novy system ze ked zostanes dlho lognuty v meste a potom ides expit tak mas rate ako 3x takze o dost to ulahcili teraz novackom a da sa uz z lvl1na 20 za polhodinu pomocou splnenia dakych q a tak dalej

teto poznatky mam len z citania takze kopu veci nemusim ani vediet tongue.gif


a trial funguje tak ze dakdo co si plati uz vyse 3 mesiace tak ma moznost dat dakomu trial

This post was edited by otko on Aug 28 2008 12:31pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 28 2008 12:36pm
Quote (otko @ Thu, 28 Aug 2008, 20:31)
no zaloz si char aky sa ti lubi najvac a pri ktorom vydrzis bo expenie 1x je brutus

ale

prichod noveho chronicle gracia to ulahcil velmi

do lvl61 mas kopu vyhod, bufy co padaju z monstier (herby) su uz na 5minut a rozsirili ich ponuku

zbrane do b grade kupis v luxury shope...

daky novy system ze ked zostanes dlho lognuty v meste a potom ides expit tak mas rate ako 3x takze o dost to ulahcili teraz novackom a da sa uz z lvl1na 20 za polhodinu pomocou splnenia dakych q a tak dalej

teto poznatky mam len z citania takze kopu veci nemusim ani vediet tongue.gif


a trial funguje tak ze dakdo co si plati uz vyse 3 mesiace tak ma moznost dat dakomu trial


aahaaa biggrin.gif to je dobry XD tam hned mazu wink.gif udelam si nukera smile.gif nejspis sps na Rb's wink.gif jej sem jak kdyz sem to zacinal hrat to byly casy smile.gif ale jedriv si musim koupit toho notebooka no sad.gif a zavist si na intru internet :/

Quote
Mas ale istotu ze ti to newipnu, veci funguju tak jak maju a pod., moc toho o tom neviem nehral som tam no.../afk instalujem L2

taky mas chut na Lineage ? biggrin.gif pokud chces hrat jeden docela good pvp server (200*) tak se jukni n amuj oblibeny Dragon-network wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 28 2008 12:45pm
chronicel toho pvp? tongue.gif zazemie?

my hravame na reloaded c4 s c5 skilmi biggrin.gif 200x tiez
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 28 2008 12:52pm
Quote (otko @ Thu, 28 Aug 2008, 20:45)
chronicel toho pvp? tongue.gif zazemie?

my hravame na reloaded c4 s c5 skilmi biggrin.gif 200x tiez


je to IT (gm shop je celkem drahej :/) (nejsou NPC bufferi jen od lidi (dancy,songy,wc,buffy vse od lidi) Subclass quest je ze musis zabit golkondu a vzit si horn potom mas subclass (muzes mit 2 classy v sobe) ja mam pp/th
noblesa je na bazi ze musis udelat retail quest (offik subka) a potom zabit naky rb a nakonec barakiela dynasty sety z eventu ench rate 3* 100 / 66% ++
zabavny pvpcka , hlvne v Mos ;D a mnoho dalsich kdyby ste nahodou chteli jit tak se me zepejte ;D
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 28 2008 12:56pm
Quote (Nipik @ Thu, 28 Aug 2008, 19:52)
je to IT (gm shop je celkem drahej :/) (nejsou NPC bufferi jen od lidi (dancy,songy,wc,buffy vse od lidi) Subclass quest je ze musis zabit golkondu a vzit si horn potom mas subclass (muzes mit 2 classy v sobe) ja mam pp/th
noblesa je na bazi ze musis udelat retail quest (offik subka) a potom zabit naky rb a nakonec barakiela dynasty sety z eventu ench rate 3* 100 / 66% ++
zabavny pvpcka , hlvne v Mos ;D a mnoho dalsich kdyby ste nahodou chteli jit tak se me zepejte ;D


retail nobl q? to akoze nafarmit 500 moonstone shardov v bs? + ine quest itemy? dakujem neprosim biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 28 2008 12:58pm
Quote (otko @ Thu, 28 Aug 2008, 20:56)
retail nobl q? to akoze nafarmit 500 moonstone shardov v bs? + ine quest itemy? dakujem neprosim biggrin.gif


90% vseho si muzes koupit wink.gif noblesa stoji 1.5kkk kdyz si nakoupis Quest itemy (od lidi)

zapomel sem na edit nvm :/

Quote
no hej ale int klienta nemam to sa mi tahat moc neste
jasne chapu , taky to znam xD je ted hodne servru Gracie , ale nechce se mi to stahovat :/

This post was edited by Nipik on Aug 28 2008 01:02pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 28 2008 01:00pm
Quote (Nipik @ Thu, 28 Aug 2008, 19:58)
90% vseho si muzes koupit wink.gif noblesa stoji 1.5kkk kdyz si nakoupis Quest itemy (od lidi)

zapomel sem na edit nvm :/


no hej ale int klienta nemam to sa mi tahat moc neste
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1373839404162Next
Add Reply New Topic New Poll