d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev13637383940131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 5 2009 10:02am
Quote
skoro kazdy 08 ma vic postu jak ja..

Jo hovno

This post was edited by Kebs on Jan 5 2009 10:02am
Member
Posts: 13,453
Joined: May 1 2008
Gold: 0.00
Jan 5 2009 03:20pm
Quote (hero_cz @ Mon, 5 Jan 2009, 15:47)
to i vic nez ja.. jsou to hnusny prasata spamersky


martyZorku pomlc ^^, btw vzpominam si kdyz jsi hledal veci na javu ^^ to bylo 24 topicu N JMoD s early bumpama ^^

Quote (fifky-OVA @ Mon, 5 Jan 2009, 14:53)
skoro kazdy 08 ma vic postu jak ja..


nj chtej veci prodat za kazdou cenu ja radsi spamuju tady

Quote (N3cum @ Mon, 5 Jan 2009, 14:04)
sice je 08.. ale ma vic posts jak ty ^^


nj ja si rad povidam s lidma, early bump nedelam sry

Quote (Kebs @ Mon, 5 Jan 2009, 14:13)
asi si víc otevírá držku


to si pis, kdyz nekoho nazvu buzikem ^^

Quote (undead_lord @ Mon, 5 Jan 2009, 15:52)
jeste 3 k a budu mit nejvice postu na cze/svk biggrin.gif

pocitam ze to stihnu do 2 roku smile.gif


neboj ja jako spravnej spammer te dostihnu ^^

This post was edited by blackgord on Jan 5 2009 03:23pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 5 2009 03:33pm
Quote (blackgord @ Mon, Jan 5 2009, 10:20pm)
neboj ja jako spravnej spammer te dostihnu ^^


No , jako jedeš dobre bomby biggrin.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jan 5 2009 11:38pm
Quote (N3cum @ Mon, 5 Jan 2009, 16:04)
sice je 08.. ale ma vic posts jak ty ^^


a to něco jako znamená ? jinak gz herovi ke guildě. osobně si myslím že je to dobrá volba smile.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 6 2009 12:59am
Quote (EGY @ Tue, 6 Jan 2009, 06:38)
a to něco jako znamená ? jinak gz herovi ke guildě. osobně si myslím že je to dobrá volba smile.gif


dekuju:p taky si to myslim nejlepsi guild @ d2jsp !!! heart.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 6 2009 07:54am
Quote (hero_cz @ Tue, Jan 6 2009, 07:59am)
dekuju:p taky si to myslim nejlepsi guild @ d2jsp !!! heart.gif


Orgasm > all.
Member
Posts: 13,453
Joined: May 1 2008
Gold: 0.00
Jan 6 2009 10:37am
Quote (hero_cz @ Tue, 6 Jan 2009, 06:59)
dekuju:p taky si to myslim nejlepsi guild @ d2jsp !!! heart.gif


sice mam rad pvp, ale hlas pro Orgasm ^^

Quote (EGY @ Tue, 6 Jan 2009, 05:38)
a to něco jako znamená ? jinak gz herovi ke guildě. osobně si myslím že je to dobrá volba smile.gif


to nic neznamena, ale u hera jeho new guilda taky ne ^^

Quote (Runn3r @ Mon, 5 Jan 2009, 21:33)
No , jako jedeš dobre bomby biggrin.gif


btw vsim sis ze sem to napsal do jednoho?? biggrin.gif

Quote (Runn3r @ Tue, 6 Jan 2009, 13:54)
Orgasm > all.


vouch
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 6 2009 11:16am
Orgasm ma rad každý tady na fóru , doktory nikoliv devil.gif To mi musi dat každy za pravdu devil.gif
Member
Posts: 13,453
Joined: May 1 2008
Gold: 0.00
Jan 6 2009 02:30pm
Quote (Runn3r @ Tue, 6 Jan 2009, 17:16)
Orgasm ma rad každý tady na fóru , doktory nikoliv devil.gif To mi musi dat každy za pravdu devil.gif


klidne bych dal za pravdu, ale jak je tady zvykem tak sem 08random mad1.gif ranting.gif d-lol.gif bangin.gif uglyhammer.gif

This post was edited by blackgord on Jan 6 2009 02:31pm
Member
Posts: 25,367
Joined: Dec 27 2004
Gold: 401,687.00
Jan 7 2009 01:58am
Quote (undead_lord @ Mon, 5 Jan 2009, 16:52)
jeste 3 k a budu mit nejvice postu na cze/svk biggrin.gif

pocitam ze to stihnu do 2 roku smile.gif


To mam jako nejvíc postů já? :/
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13637383940131Next
Closed New Topic New Poll