Quote (hero_cz @ Mon, 5 Jan 2009, 15:47)
to i vic nez ja.. jsou to hnusny prasata spamersky
martyZorku pomlc ^^, btw vzpominam si kdyz jsi hledal veci na javu ^^ to bylo 24 topicu N JMoD s early bumpama ^^
Quote (fifky-OVA @ Mon, 5 Jan 2009, 14:53)
skoro kazdy 08 ma vic postu jak ja..
nj chtej veci prodat za kazdou cenu ja radsi spamuju tady
Quote (N3cum @ Mon, 5 Jan 2009, 14:04)
sice je 08.. ale ma vic posts jak ty ^^
nj ja si rad povidam s lidma, early bump nedelam sry
Quote (Kebs @ Mon, 5 Jan 2009, 14:13)
asi si víc otevírá držku
to si pis, kdyz nekoho nazvu buzikem ^^
Quote (undead_lord @ Mon, 5 Jan 2009, 15:52)
jeste 3 k a budu mit nejvice postu na cze/svk

pocitam ze to stihnu do 2 roku

neboj ja jako spravnej spammer te dostihnu ^^
This post was edited by blackgord on Jan 5 2009 03:23pm