d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1363738394062Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 10 2008 06:32am
Quote (otko @ Sun, Aug 10 2008, 12:31pm)
//system


jo, uz to vidim diky moc
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 20 2008 01:27am
Quote (Killer111 @ Mon, 4 Aug 2008, 01:15)
klan ?

Takovej neznamej, ally rainbow tongue.gif . Jinak char Triton1 ST78/ES77..
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 20 2008 02:35am
Quote (Charoncz @ Wed, 20 Aug 2008, 09:27)
Takovej neznamej, ally rainbow tongue.gif . Jinak char Triton1 ST78/ES77..


rainbow zase az taka neznama ally neni, tazke ani klan nemusi byt. inak vertasove video ma celkom namlsalo vratit sa s5, ale tolko casu zase nemam aby som sa mohol tomu aspon trochu "zodpovedne" venovat (par hodin denne + cele vikendy smile.gif)

tu je to odkaz na to video:
Code
http://files.filefront.com/Awaking+Heroeswmv/;11498007;/fileinfo.html


bohuzial nejde vlozit ako URL tak si to pripadne skopirujte

Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 20 2008 03:45am
Quote (Charoncz @ Wed, Aug 20 2008, 08:27am)
Takovej neznamej, ally rainbow tongue.gif . Jinak char Triton1 ST78/ES77..


heh, párkrát jsem s tebou byl v partě
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 20 2008 02:19pm
Hm a tvuj main char? smile.gif

Jinak vertigovo video jsou skoukl asi 20x. No jeste 1 lvl na ES a budu druha karolinka biggrin.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 20 2008 02:30pm
Quote (Charoncz @ Wed, Aug 20 2008, 08:19pm)
Hm a tvuj main char? smile.gif

Jinak vertigovo video jsou skoukl asi 20x. No jeste 1 lvl na ES a budu druha karolinka biggrin.gif


běžte o tý trápárně postovat jinam
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 21 2008 11:03am
já sem mayombero ^
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 23 2008 01:04am
Quote (M0f0 @ Wed, 20 Aug 2008, 09:35)
rainbow zase az taka neznama ally neni, tazke ani klan nemusi byt. inak vertasove video ma celkom namlsalo vratit sa s5, ale tolko casu zase nemam aby som sa mohol tomu aspon trochu "zodpovedne" venovat (par hodin denne + cele vikendy smile.gif)


sak ked stes znova hrat veci stale mam odlozene i ked tych penazi je uz pomenej tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 23 2008 01:13am
stejne nejlepsi servery sou na DN
10/5*/15/50

a pvp 200* tam te dmomentalne hraju ja smile.gif je to prdel ale nejlepsi servery sou Dragon,infnity (10/5) ja sem hral na Shadow 15* .) uz je to ale nekolik let
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 28 2008 11:23am
DULEZITE/URGENTLY

potreboval bych neco vedet .. nejdriv vas seznamim s okolnostmy smile.gif ale nejsem si jist zda-li to nekdo bude vedet sad.gif

proste , potreboval bych vedet jak je to s Lineage 2 ucet (kolik se plati na officialu a jakym zpusobem se to plati) pisou porat neco nakej kartach 15,30,45,60,60+15 denni karty..
takze otazky

1)musim si kupovat ty karticky ? .. a jestli nevite kolik stojej
2) neda se to udelat mesicne kazdej mesic platit urcitej obnos penez pres paypal nebo neco takovyho?
3) kdyz nebudou prachy smile.gif da s eten ucet na nakej cas blocknout? dokavat zas nebudou ruple?
4) nehral ste nekdo na officialu lineage?.. jeslti jo tak bych mel par otaze ;D
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1363738394062Next
Add Reply New Topic New Poll