Quote (EnerGyVialD2jsp @ Mon, 28 Jul 2008, 22:00)
hele na ty strance nejsou screenshoty ani zadny gameplay videa?ja jen abych se nejdriv podival jak se to hraje.. zatim sem videl jenom par screenshotu (hrani tyhle hry myslim vazne) myslim ze systemovy pozadavky na to mam takze mam se tam prihlasit na ty strance?
no hlavne si tam mozes stiahnut celu Chronicle 4, pokial sa teda rozhodnes pre nich tak aj ich klienta
tu su jedno slusne videjko, ostatne mas napravo medzi related:
http://www.youtube.com/watch?v=jSyp5TholCQuz som tam ale celkom dlho nehral tak neviem, snad napise niekto kto tam je este aktivny
Quote (Beda_Travnicek @ Mon, 28 Jul 2008, 20:41)
Gamepark je obklopen debilitou ceskych decek...
nielen gamepark...