d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1353637383962Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 28 2008 12:26pm
Quote (EnerGyVialD2jsp @ Mon, 28 Jul 2008, 18:57)
ja chci hrat ale nikdy sem to nehral ani ji nemam tu hru(jde to nekde stahnout free?nebo se za to plati jako u wow?) smile.gif


ofik je plateny podobne ako wow, ale su tu aj "ine" servery, tu je jeden z nich s cze/svk komunitou: http://la2.gamepark.cz/forum/portal.php
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jul 28 2008 12:41pm
Gamepark je obklopen debilitou ceskych decek...
Member
Posts: 3,114
Joined: Feb 5 2008
Gold: 0.50
Jul 28 2008 02:00pm
Quote (M0f0 @ Mon, Jul 28 2008, 08:26pm)
ofik je plateny podobne ako wow, ale su tu aj "ine" servery, tu je jeden z nich s cze/svk komunitou: http://la2.gamepark.cz/forum/portal.php


hele na ty strance nejsou screenshoty ani zadny gameplay videa?ja jen abych se nejdriv podival jak se to hraje.. zatim sem videl jenom par screenshotu (hrani tyhle hry myslim vazne) myslim ze systemovy pozadavky na to mam takze mam se tam prihlasit na ty strance?
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 28 2008 02:42pm
Quote (EnerGyVialD2jsp @ Mon, 28 Jul 2008, 22:00)
hele na ty strance nejsou screenshoty ani zadny gameplay videa?ja jen abych se nejdriv podival jak se to hraje.. zatim sem videl jenom par screenshotu (hrani tyhle hry myslim vazne) myslim ze systemovy pozadavky na to mam takze mam se tam prihlasit na ty strance?


no hlavne si tam mozes stiahnut celu Chronicle 4, pokial sa teda rozhodnes pre nich tak aj ich klienta

tu su jedno slusne videjko, ostatne mas napravo medzi related:

http://www.youtube.com/watch?v=jSyp5TholCQ

uz som tam ale celkom dlho nehral tak neviem, snad napise niekto kto tam je este aktivny

Quote (Beda_Travnicek @ Mon, 28 Jul 2008, 20:41)
Gamepark je obklopen debilitou ceskych decek...


nielen gamepark...

Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 29 2008 06:07am
No uz asi pul roku hraju na gameparku a musim rict, ze je to pro me nejlepsi l2 server. Rate jsou 2x, takze expy lezou celkem slusne nahoru, ale zase to neni zadnej HR server, kde ma hned kazdej nub top OE vybavu a pritom nezna ani polovinu skillu svy postavy. Zatim tam je C4 a server jede stabilne (nejakej neocekavanej vypadek na 1-2h je tak jednou za 2 tejdny), po prazdninach se planuje prechod na Interlude. Unikatnich hracu je online ve spicce tak 1000+. Jinak server samozrejme neplacenej a bez donate (!), jenom bys mel spoustet GP klienta, kdyz hrajes.
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 3 2008 12:26pm
nechce byt nekdo kamarad lamera co ma lvl 17 a hraje to 4 dny ? smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 3 2008 06:15pm
Quote (Charoncz @ Tue, Jul 29 2008, 01:07pm)
No uz asi pul roku hraju na gameparku a musim rict, ze je to pro me
nejlepsi l2 server. Rate jsou 2x, takze expy lezou celkem slusne
nahoru, ale zase to neni zadnej HR server, kde ma hned kazdej nub top
OE vybavu a pritom nezna ani polovinu skillu svy postavy. Zatim tam je
C4 a server jede stabilne (nejakej neocekavanej vypadek na 1-2h je tak
jednou za 2 tejdny), po prazdninach se planuje prechod na Interlude.
Unikatnich hracu je online ve spicce tak 1000+. Jinak server samozrejme
neplacenej a bez donate (!), jenom bys mel spoustet GP klienta, kdyz
hrajes.


klan ?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 10 2008 06:19am
kam se prosim ulozej obrazky kdyz dam print screen ? biggrin.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 10 2008 06:25am
Quote (vanys @ Sun, Aug 10 2008, 12:19pm)
kam se prosim ulozej obrazky kdyz dam print screen ? biggrin.gif


NN
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 10 2008 06:31am
Quote (vanys @ Sun, 10 Aug 2008, 13:19)
kam se prosim ulozej obrazky kdyz dam print screen ? biggrin.gif


//system
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1353637383962Next
Add Reply New Topic New Poll