Quote (fifky-OVA @ Thu, 28 Aug 2008, 23:10)
jj .exe .. proste se to zapne a bac jen cerna obrazovka..
e: sry ze to postuju tady jsem myslel ze tj help topic ://
vsak to je jedno kde to postnes koniec koncov...
nemam tu nainstalovane diablo, ale predsa, nema diablo tiez nejaky "repair.exe" tool ako wow? skus pohladat v priecinku s diablom