d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev13435363738131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jan 4 2009 08:10am
Můj sig je stejně nejlepší. biggrin.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 4 2009 08:11am
ten bych ted potreboval na moji rymu
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 4 2009 08:29am
Quote (hero_cz @ Sun, Jan 4 2009, 03:11pm)
ten bych ted potreboval na moji rymu


ty prase!! stou sračkou sem musel jít k DR, protože když jsem se hnul tak sem se posral


Nenávidím RedBull + vodkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jan 4 2009 08:57am
Quote (Kebs @ Sun, Jan 4 2009, 02:29pm)
ty prase!! stou sračkou sem musel jít k DR, protože když jsem se hnul tak sem se posral


Nenávidím RedBull + vodkaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Dobře ses prokecnul. biggrin.gif

E: Kebsi, to nění vibrátor. biggrin.gif

This post was edited by Wourly on Jan 4 2009 08:58am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 4 2009 09:02am
Quote (Wourly @ Sun, Jan 4 2009, 03:57pm)
Dobře ses prokecnul. biggrin.gif

E: Kebsi, to nění vibrátor. biggrin.gif


Co? já neříkaj že je to vybrouš
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jan 4 2009 09:04am
Quote (Kebs @ Sun, Jan 4 2009, 03:02pm)
Co? já neříkaj že je to vybrouš


A s čim jsi teda šel k doktorovi ?

This post was edited by Wourly on Jan 4 2009 09:05am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 4 2009 09:05am
Quote (Wourly @ Sun, Jan 4 2009, 04:04pm)
A s čim jsi teda šel k doktorovi ?


se sračkou
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jan 4 2009 09:09am
Quote (Kebs @ Sun, Jan 4 2009, 03:05pm)
se sračkou


biggrin.gif
A proč píšeš, že jsi musel k doktorovi se sračkou, když hero píše, že má rýmu. biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 4 2009 09:11am
Quote (Wourly @ Sun, Jan 4 2009, 04:09pm)
biggrin.gif
A proč píšeš, že jsi musel k doktorovi se sračkou, když hero píše, že má rýmu. biggrin.gif


když po silvestru všude psal že pil Redbull s vodkou tak jsem to zkusil taky a jelikož nebyl redbull(drahý) a měl jsem v tu chvíli jen modrý prase je to taky energyckej nápoj ..... a po týhle kombinaci mám pořád sračku ať dělám co dělám
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 4 2009 09:41am
Quote (Kebs @ Sun, 4 Jan 2009, 15:29)
ty prase!! stou sračkou sem musel jít k DR, protože když jsem se hnul tak sem se posral


Nenávidím RedBull + vodkaaaaaaaaaaaaaaaaaa


hahahaha deti by nemeli chlastat stupid.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13435363738131Next
Closed New Topic New Poll