☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Gratulujeme > Znova
Prev
1
34
35
36
37
38
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 29266
Replies: 1308
Track Topic
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#351
Jan 4 2009 08:10am
Můj sig je stejně nejlepší.
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#352
Jan 4 2009 08:11am
ten bych ted potreboval na moji rymu
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#353
Jan 4 2009 08:29am
Quote (hero_cz @ Sun, Jan 4 2009, 03:11pm)
ten bych ted potreboval na moji rymu
ty prase!! stou sračkou sem musel jít k DR, protože když jsem se hnul tak sem se posral
Nenávidím RedBull + vodkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#354
Jan 4 2009 08:57am
Quote (Kebs @ Sun, Jan 4 2009, 02:29pm)
ty prase!! stou sračkou sem musel jít k DR, protože když jsem se hnul tak sem se posral
Nenávidím RedBull + vodkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dobře ses prokecnul.
E: Kebsi, to nění vibrátor.
This post was edited by Wourly on Jan 4 2009 08:58am
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#355
Jan 4 2009 09:02am
Quote (Wourly @ Sun, Jan 4 2009, 03:57pm)
Dobře ses prokecnul.
E: Kebsi, to nění vibrátor.
Co? já neříkaj že je to vybrouš
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#356
Jan 4 2009 09:04am
Quote (Kebs @ Sun, Jan 4 2009, 03:02pm)
Co? já neříkaj že je to vybrouš
A s čim jsi teda šel k doktorovi ?
This post was edited by Wourly on Jan 4 2009 09:05am
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#357
Jan 4 2009 09:05am
Quote (Wourly @ Sun, Jan 4 2009, 04:04pm)
A s čim jsi teda šel k doktorovi ?
se sračkou
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#358
Jan 4 2009 09:09am
Quote (Kebs @ Sun, Jan 4 2009, 03:05pm)
se sračkou
A proč píšeš, že jsi musel k doktorovi se sračkou, když hero píše, že má rýmu.
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#359
Jan 4 2009 09:11am
Quote (Wourly @ Sun, Jan 4 2009, 04:09pm)
A proč píšeš, že jsi musel k doktorovi se sračkou, když hero píše, že má rýmu.
když po silvestru všude psal že pil Redbull s vodkou tak jsem to zkusil taky a jelikož nebyl redbull(drahý) a měl jsem v tu chvíli jen modrý prase je to taky energyckej nápoj ..... a po týhle kombinaci mám pořád sračku ať dělám co dělám
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#360
Jan 4 2009 09:41am
Quote (Kebs @ Sun, 4 Jan 2009, 15:29)
ty prase!! stou sračkou sem musel jít k DR, protože když jsem se hnul tak sem se posral
Nenávidím RedBull + vodkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hahahaha deti by nemeli chlastat
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
34
35
36
37
38
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact