d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1343536373862Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 20 2008 05:15am
co je pro tebe high rate server ? :-)
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 20 2008 05:19am
Quote (Lua @ Sun, 20 Jul 2008, 13:15)
co je pro tebe high rate server ? :-)


5000* biggrin.gif
E: uz mam zas arkanu +19 smile.gif
E: je to sice dost 5000 , ale je to nejlepsi PVP server a jestli si myslis ze 75% ench rate a +7 safe je dobry tak ses na sakra velkym omylu kdyby se to secetloi tak enchantuju uz asi 14 hodin a dal sem to jenom 3* na +21 ehh takze je to docela shit, ale pvp sou nej biggrin.gif

This post was edited by Nipik on Jul 20 2008 05:23am
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jul 20 2008 05:53am
Nj,PvP master s Necrom,ktory je tak strasne imba ze to az boli ...
Rozsekaj s lucustnikom dvoch Necrov,to budes PvP master ...
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 20 2008 05:57am
Quote (doobik @ Sun, 20 Jul 2008, 13:53)
Nj,PvP master s Necrom,ktory je tak strasne imba ze to az boli ...
Rozsekaj s lucustnikom dvoch Necrov,to budes PvP master ...


lucisnik je taky dobrej obcas me roseka ale s nekrem mam pvp skill hraju za nej uz set sakra dlouho
jako nejvychcanejsi je palladin s lukem .. toho zkoro nikdy nezabiju pokud mu nedam debuff a curse of doom.. sou trapny
omg ted me rosekal nakej kokot s Healerem OMG to je curak a jeste dostal zkoro na drzku

This post was edited by Nipik on Jul 20 2008 05:59am
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jul 20 2008 06:14am
Quote (Nipik @ Sun, Jul 20 2008, 12:57pm)
lucisnik je taky dobrej obcas me roseka ale s nekrem mam pvp skill hraju za nej uz set sakra dlouho
jako nejvychcanejsi je palladin s lukem .. toho zkoro nikdy nezabiju pokud mu nedam debuff a curse of doom.. sou trapny
omg ted me rosekal nakej kokot s Healerem OMG to je curak a jeste dostal zkoro na drzku


lol, fakt nemozem

divine + unholy a necro ide do kytek
nehovoriac o tom ze sagi s dracobazukou a spravnymi bafmi ta zlozi aj bez toho smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 20 2008 06:18am
dej mi webku asi začnu potřebuju kamael klient?
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 20 2008 06:33am
Quote (Lua @ Sun, 20 Jul 2008, 14:18)
dej mi webku asi začnu potřebuju kamael klient?


jestli chce shrat na Core tak potrebujes Interlude -> a web sem psal uz smile.gif www.l2core.net
E: ale ovlada to tam jeden klan, spawnkilleru curaci, hledam klan kterej je proti nim hovada sou to
a jak se tam budes jmenovat ? smile.gif ti kdyztak pisnu potom ted musim jit pryc a jeste ti poradim neco o servru , sezen si 100kk a ve meste si koupis 1BG za 100kk a vymenis ho za 1kkk takze mas vlastne nekonecno penez .) takz emuzes furt enchantit , a jestli das zbran na +25 driv nez ja tak te scamnu ^^

This post was edited by Nipik on Jul 20 2008 06:37am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 22 2008 07:36pm
uhh unlimited playing whit Lua end in 3:22 for me
kdo chce hrat snama l2 tak se prihlaste biggrin.gif
Member
Posts: 3,114
Joined: Feb 5 2008
Gold: 0.50
Jul 28 2008 10:57am
ja chci hrat ale nikdy sem to nehral ani ji nemam tu hru(jde to nekde stahnout free?nebo se za to plati jako u wow?) smile.gif

This post was edited by EnerGyVialD2jsp on Jul 28 2008 10:58am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 28 2008 12:26pm
hh to je neskutecne smile.gif ja nerozumim ani zbla o cem mluvite.. nejaky ench rate.. safe.. wow vypada to slozite biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1343536373862Next
Add Reply New Topic New Poll