d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev13435363738164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 03:19pm
Quote (Nergalka @ Mon, Jun 16 2008, 10:17pm)
rikat o nekom, kdo posloucha jiny styl ze je kokot me pride dost ubohy....ale na to mozna jednou prijdes sam wink.gif


Tady hodně lidi nepřijde na takové myšlenky tongue.gif a podle mě to je dost smutne wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 17 2008 02:32am
Quote (Nergalka @ Mon, 16 Jun 2008, 22:17)
rikat o nekom, kdo posloucha jiny styl ze je kokot me pride dost ubohy....ale na to mozna jednou prijdes sam wink.gif


jiný styl než kdo? a proč by to mělo být ubohý?

kdybych byl slušnej, tak řeknu, že metal (nebo o co tady jde) mi moc nevoní a neposlouchám ho
ALE
protože slušnej nejsem, tak řeknu, že to jsou kokoti.

easy
as
that
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 17 2008 02:57am
Quote (st3pix @ Tue, Jun 17 2008, 08:32am)
jiný styl než kdo? a proč by to mělo být ubohý?

kdybych byl slušnej, tak řeknu, že metal (nebo o co tady jde) mi moc nevoní a neposlouchám ho
ALE
protože slušnej nejsem, tak řeknu, že to jsou kokoti.

easy
as
that


ty kundo spatna, kundo zla, hovnohlave, ty prdelni vrede, zmrde tlustej, americkej
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 17 2008 03:53am
Quote (Leri @ Tue, Jun 17 2008, 09:57am)
ty kundo spatna, kundo zla, hovnohlave, ty prdelni vrede, zmrde tlustej, americkej


a taky slusny chlapecek to byval a co sa z neho vysrstilo laugh.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 04:09am
Quote (Dieoncommand @ Tue, Jun 17 2008, 10:53am)
a taky slusny chlapecek to byval a co sa z neho vysrstilo laugh.gif


Kdo řikal ?biggrin.gif
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 17 2008 04:52am
kopytovci rulez heart.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 06:48am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 17 2008 08:29am
Stormwarrior - Power/Speed (a starsi alba i trochu Thrash) Metal z Německa, co upustil jejich zpěvák od toho slabšího growlingu tak je to pecka
http://www.youtube.com/watch?v=EKN6__eYvAo -- Heading Northe
http://www.youtube.com/watch?v=mQCDjK6tn1A -- Ragnaroek

This post was edited by MrReaper on Jun 17 2008 08:29am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 17 2008 08:36am
Quote (Nergalka @ Mon, 16 Jun 2008, 23:17)
rikat o nekom, kdo posloucha jiny styl ze je kokot me pride dost ubohy....ale na to mozna jednou prijdes sam wink.gif


UZ TU NEPOSTUJ, DEKUJI
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13435363738164Next
Add Reply New Topic New Poll