Quote (st3pix @ Tue, Jun 17 2008, 08:32am)
jiný styl než kdo? a proč by to mělo být ubohý?
kdybych byl slušnej, tak řeknu, že metal (nebo o co tady jde) mi moc nevoní a neposlouchám ho
ALE
protože slušnej nejsem, tak řeknu, že to jsou kokoti.
easy
as
that
ty kundo spatna, kundo zla, hovnohlave, ty prdelni vrede, zmrde tlustej, americkej