Quote (Lua @ Sun, 20 Jul 2008, 02:16)
ses blbej ja max dal věc na +17 taky záleží na čem hraješ atd ja hral na interludu +17 dynasty kopí a +17 dynasty sword baiuma sem si daval sam s dwarfkou titankou subkem pověz mi kde hraješ možná si taky zapařnu

d2 pro mě je už out
ted hraju na High ratu server -> www.l2core.net (Interlude) je to ten server az budes v menu "Core pvp" je to cool ted to zas poustim i kdyz mi vcera praskla do prdele
E: sere me to proto ze mi prasklo 4* arka +21 3*+20 raneckrat na +18 17 16 19 etc etc ench rate je sice 75% ale bes a hruza ale sem tam pvp master s nekrem dokazu rosekat v poho 2 lucisniky najednou s lukama na +25
Muj character je Sierra tak mi kdyztak napis
This post was edited by Nipik on Jul 20 2008 04:31am