d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1333435363762Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 17 2008 05:53am
hehe mam dotaz co se tyce officialu Lineage II , to sou vsechno 1x raty? nebo je tam treba nakej 10* nebo 50* , a kolik se lati tak mesicne za postavu.. a plati se to pres PayPal nebo muzu pouzit treba sporku smile.gif
Dik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 17 2008 07:04am
Quote (Nipik @ Thu, 17 Jul 2008, 13:53)
hehe mam dotaz co se tyce officialu Lineage II , to sou vsechno 1x raty? nebo je tam treba nakej 10* nebo 50* , a kolik se lati tak mesicne za postavu.. a plati se to pres PayPal nebo muzu pouzit treba sporku smile.gif
Dik

E: podte nekdo hrat na www.l2core.net ->Core Pvp->Acc Sierra smile.gif je to tam good lepsi nez d2 ~~
E:Kurva sorry mel to bejt Edit sad.gif

This post was edited by Nipik on Jul 17 2008 07:04am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 17 2008 07:31am
sem hral na 200 a
20 ratech serverech
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 17 2008 12:20pm
NEZASLOUŽÍ SI VLASTNÍ TÉMA!
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 17 2008 12:27pm
Quote (Wourly @ Thu, 17 Jul 2008, 20:20)
NEZASLOUŽÍ SI VLASTNÍ TÉMA!


ty si nezasluzis tady neco postovat
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 17 2008 03:42pm
Quote (EGY @ Thu, 17 Jul 2008, 20:27)
ty si nezasluzis tady neco postovat


a ja si zaslouzim donate
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 18 2008 09:18am
ale zaslouzi ~~ ted to prave hraji ^^
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 19 2008 02:25pm
ted mi praskla arkana mace +a z +20 na +21 sad.gif picovina hnusna sem nasranej Lineage II <- mad1.gif mad1.gif mad1.gif ranting.gif stupid.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 19 2008 06:16pm
ses blbej ja max dal věc na +17 taky záleží na čem hraješ atd ja hral na interludu +17 dynasty kopí a +17 dynasty sword baiuma sem si daval sam s dwarfkou titankou subkem pověz mi kde hraješ možná si taky zapařnu smile.gif d2 pro mě je už out
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 20 2008 04:30am
Quote (Lua @ Sun, 20 Jul 2008, 02:16)
ses blbej ja max dal věc na +17 taky záleží na čem hraješ atd ja hral na interludu +17 dynasty kopí a +17 dynasty sword baiuma sem si daval sam s dwarfkou titankou subkem pověz mi kde hraješ možná si taky zapařnu smile.gif d2 pro mě je už out


ted hraju na High ratu server -> www.l2core.net (Interlude) je to ten server az budes v menu "Core pvp" je to cool ted to zas poustim i kdyz mi vcera praskla do prdele
E: sere me to proto ze mi prasklo 4* arka +21 3*+20 raneckrat na +18 17 16 19 etc etc ench rate je sice 75% ale bes a hruza ale sem tam pvp master s nekrem dokazu rosekat v poho 2 lucisniky najednou s lukama na +25
Muj character je Sierra tak mi kdyztak napis smile.gif

This post was edited by Nipik on Jul 20 2008 04:31am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1333435363762Next
Add Reply New Topic New Poll