Quote (MrReaper @ Sat, 19 Apr 2008, 20:19)
mno... jak to tak vypada tak se asi vratim na Lineage. mohl by mi tady nekdo rict kdo kde hraje, jaký tam je rate a chronicle?

Pokud nechceš na ofik, tak máš asi jen jedinou low rate alternativu, o které se dá uvažovat:
http://la2.gamepark.cz + největší český L2 server (1k-2k hráčů online!)
+ raty 2x (podle mě ideální, 1x už je fakt pro nolifery)
+ odladěná C4, během prázdnin přechod na Interlude, ale asi bez wipu
+ padá opravdu zřídkakdy (stalo se mi asi 2x za poslední 3 měsíce)
+ žádný donate shop ani jiné sr*čky, co kazí hru
High rate servery leda tak na vyzkoušení postav...
A jinak teď se rozjíždí nový ofik pro Evropu, Luna, a hodně Čechů na něj odchází. Stojí to pakatel - asi 300Kč/měsíc a je to zajímavá šance, jak začít odznova a zkusit se prosadit..