d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1313233343562Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 22 2008 12:07pm
+70 na serveru kde sem hrál to nešlo max je 25 wink.gif
killere co to bylo za char? jako +70 je nice stim se musí zabijet samo xd

přemejšlim že bych znova chtěl hrát nějákej dobrej server s dobrými enchanty třeba +50 xp rate nějákej lepší hm kde hrajete?

This post was edited by Lua on Apr 22 2008 12:09pm
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Apr 22 2008 02:37pm
Quote (Lua @ Tue, Apr 22 2008, 07:07pm)
+70 na serveru kde sem hrál to nešlo max je 25 wink.gif
killere co to bylo za char? jako +70 je nice stim se musí zabijet samo xd

přemejšlim že bych znova chtěl hrát nějákej dobrej server  s dobrými enchanty třeba +50  xp rate nějákej lepší hm kde hrajete?


vies sa aspon spravne nabuffovat? na HR moc nepoberes :F
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 22 2008 11:20pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, 22 Apr 2008, 21:37)
vies sa aspon spravne nabuffovat? na HR moc nepoberes :F


myslim ze s 3 riadkami bufov nemala problema biggrin.gif give it all!
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 23 2008 09:09am
Quote (MrReaper @ Sat, 19 Apr 2008, 20:19)
mno... jak to tak vypada tak se asi vratim na Lineage. mohl by mi tady nekdo rict kdo kde hraje, jaký tam je rate a chronicle? smile.gif


Pokud nechceš na ofik, tak máš asi jen jedinou low rate alternativu, o které se dá uvažovat:
http://la2.gamepark.cz
+ největší český L2 server (1k-2k hráčů online!)
+ raty 2x (podle mě ideální, 1x už je fakt pro nolifery)
+ odladěná C4, během prázdnin přechod na Interlude, ale asi bez wipu
+ padá opravdu zřídkakdy (stalo se mi asi 2x za poslední 3 měsíce)
+ žádný donate shop ani jiné sr*čky, co kazí hru

High rate servery leda tak na vyzkoušení postav...

A jinak teď se rozjíždí nový ofik pro Evropu, Luna, a hodně Čechů na něj odchází. Stojí to pakatel - asi 300Kč/měsíc a je to zajímavá šance, jak začít odznova a zkusit se prosadit..
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Apr 23 2008 11:51am
Ja gamepark neopustim, jsem vernej a spokojenej hrac smile.gif
Zazil jsem tam s klanem/ally dva silvestry a pokud se bude serveru darit alespon tak dobre jako doted, tak bych jeste par silvestru zazil.
Kdybych nemel ten svuj klan tak tam uz davno nehraju, to je neco co mi tady na diablu chybelo, hratelnost je pak uplne na jine urovni.

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 27 2008 01:48pm
tolko srandy pokope na rodier servere biggrin.gif ked som uchmatol s pk par veci co dropol



Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 27 2008 11:25pm
"Gnm je muj bracha" FTW, to vzdycky zabere biggrin.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Apr 28 2008 03:53am
Mne dako unika,ja kta mohol zabit v meste...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 28 2008 10:57am
Quote (doobik @ Mon, 28 Apr 2008, 10:53)
Mne dako unika,ja kta mohol zabit v meste...


no peace zony tam mas len v girane aj to ne v celom + kusok v dione xD
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Apr 28 2008 11:21am
Quote (otko @ Mon, Apr 28 2008, 06:57pm)
no peace zony tam mas len v girane aj to ne v celom + kusok v dione xD


proste kvalitny server, dubak pod inak hrat... budeme vlackovat cata a zarabat tvrde cashe, si s tou tvojou masinou nalogujes 30 petov a gg smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1313233343562Next
Add Reply New Topic New Poll