Quote (sapier @ Fri, Aug 22 2008, 08:03pm)
vypadas jak ta jedna s velmi krehkych vztahu :-D pokud si to ty
joj.. eh.. v mém signu jsem já, ale fakt netuším kterou herecku myslíš (nejsem si jistá jestli to chci vědět

), takové kraviny totiž nesleduju... (velmi křehké vztahy, ulice, ordinace či co to je atd... fujtajxl... )

morfe jakej ma mike nick na jsp? Eh a kté herečce se ti raději nebudu vyjadřovat
This post was edited by Enigmma on Aug 22 2008 11:32pm