d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Zde !
Prev1303132333456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 22 2008 12:00pm
Quote (Esantin @ Fri, Aug 22 2008, 05:35pm)
moc pěknej sig eni, gz


kuju kuss.gif blush.gif
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 22 2008 01:38pm
Já bych chtěl pogratulovat mikemu za to, že si konečně založil učet na jsp!!Huraa

This post was edited by morfeus11 on Aug 22 2008 01:38pm
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 22 2008 01:39pm
Quote (morfeus11 @ Fri, 22 Aug 2008, 21:38)
Já bych chtěl pogratulovat mikemu za to, že jsi konečně založil učet na  jsp!!Huraa


mikeov?tongue.gif
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 22 2008 02:00pm
Quote (weeble @ Fri, 22 Aug 2008, 21:39)
mikeov?tongue.gif


nene má acc mike_4ever_cz na dia smile.gif)
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 22 2008 02:03pm
Quote (Enigmma @ Fri, Aug 22 2008, 07:00pm)
kuju kuss.gif blush.gif


vypadas jak ta jedna s velmi krehkych vztahu :-D pokud si to ty
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 22 2008 02:12pm
Quote (sapier @ Fri, 22 Aug 2008, 22:03)
vypadas jak ta jedna s velmi krehkych vztahu :-D pokud si to ty


To víš !
Eni je naše heerečka smile.gif že eni smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 22 2008 03:09pm
Quote (sapier @ Fri, 22 Aug 2008, 21:03)
vypadas jak ta jedna s velmi krehkych vztahu :-D pokud si to ty


tady nekdo sleduje telenoveli ^.^
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 22 2008 03:10pm
Quote (hero_cz @ Fri, 22 Aug 2008, 23:09)
tady nekdo sleduje telenoveli ^.^


rano asi v pul ctvrty davaj dobrou biggrin.gif sem na to jednou cumel a pak sem 3dny nezapnul televizi biggrin.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 22 2008 03:11pm
Quote (Log_in @ Fri, 22 Aug 2008, 23:10)
rano asi v pul ctvrty davaj dobrou biggrin.gif sem na to jednou cumel a pak sem 3dny nezapnul televizi biggrin.gif


som pocul ze to skodi zdraviu
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 22 2008 11:30pm
Quote (sapier @ Fri, Aug 22 2008, 08:03pm)
vypadas jak ta jedna s velmi krehkych vztahu :-D pokud si to ty


joj.. eh.. v mém signu jsem já, ale fakt netuším kterou herecku myslíš (nejsem si jistá jestli to chci vědět biggrin.gif ), takové kraviny totiž nesleduju... (velmi křehké vztahy, ulice, ordinace či co to je atd... fujtajxl... )

happy.gif

morfe jakej ma mike nick na jsp? Eh a kté herečce se ti raději nebudu vyjadřovat unsure.gif

This post was edited by Enigmma on Aug 22 2008 11:32pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1303132333456Next
Closed New Topic New Poll