d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1303132333462Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 20 2008 08:21am
Quote (Sentinel4 @ Sun, 20 Apr 2008, 13:32)
je to tam dobre. dnes celou nasi ally zabili 3 party, nas bylo asi 7 part smile.gif


tak to opravdu rad slysim laugh.gif

tak a ted nevim... na GP je vic lidi, ale Supreme ma zase C5 a lepsi rate (vyssi neni totez co lepsi ! ) nechce nekdo poradit?
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 20 2008 09:28am
sry, ale už nemůžu edit... když mám C6 (Interlude) klienta tak se asi na C4 resp. C5 server nedostanu co?
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Apr 20 2008 09:37am
Quote (MrReaper @ Sun, Apr 20 2008, 04:28pm)
sry, ale už nemůžu edit... když mám C6 (Interlude) klienta tak se asi na C4 resp. C5 server nedostanu co?


nn, ale instalaciek mozes mat xy a na kazdej iny chronicle
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 20 2008 03:06pm
Quote (MrReaper @ Sun, Apr 20 2008, 02:21pm)
tak to opravdu rad slysim laugh.gif

tak a ted nevim... na GP je vic lidi, ale Supreme ma zase C5 a lepsi rate (vyssi neni totez co lepsi ! ) nechce nekdo poradit?


mno na supreme je vice lidi rekl bych, ale asi mene cechu... ale jako i tak je tam nekolik ceskych klanu a i aliance velka...

jak se naexpis, uzijes si celkem hafo pvp.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2008 03:59pm
na obojim budes zrejme zacinat od nuly takze je to asi jedno, na supreme se jednoduseji vybavis
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 21 2008 11:35am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Apr 20 2008, 09:06pm)
mno na supreme je vice lidi rekl bych, ale asi mene cechu... ale jako i tak je tam nekolik ceskych klanu a i aliance velka...

jak se naexpis, uzijes si celkem hafo pvp.


hmm že bych začal zase hrát?
možná zapojim starej disk tam budu určo mít screeny Minikocky trpka se subem na Titanku tongue.gif na konci než sem skončil sem měl +17 dynasty sword pak sem do nějch chtěl dát +18 a rup biggrin.gif sem říkal ee to enba furt sbírat goldy když ti to stejně rupně jinak nějákej áčkovej set na +8 a ringy prsteny na +5 jenom baium ring na +15
ta malá svině si dávala sama bauima sice za 2.5hodiny ale dala to sama taky žádnej div 3 řady buffu ale ted nevim vim že ze začátku měla 15k p atk ale enchantama sem to hodně zvedl nevim jestli to bylo přez 20 nebo 19 ale 17.5 sem měl stopro
a je ztajímavé že diky to že sem měl life leech z buffu tak mě bauim ubral pod 30% life pak sem zapnul frenzy atd a life zase plný a dostával děla jak sfině tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 21 2008 11:54am
Quote (Lua @ Mon, 21 Apr 2008, 18:35)
hmm že bych začal zase hrát?
možná zapojim starej disk tam budu určo mít screeny Minikocky  trpka se subem na Titanku tongue.gif na konci než sem skončil sem měl +17 dynasty sword pak sem do nějch chtěl dát +18 a rup biggrin.gif sem říkal ee to enba furt  sbírat goldy když ti to stejně rupně jinak nějákej áčkovej set na +8 a ringy prsteny na +5 jenom baium ring na +15
ta malá svině si dávala sama bauima sice za 2.5hodiny ale dala to sama taky žádnej div 3 řady buffu ale ted nevim vim že ze začátku měla 15k p atk ale enchantama sem to hodně zvedl nevim jestli to bylo přez 20 nebo 19 ale 17.5 sem měl stopro
a je ztajímavé že diky to že sem měl life leech z buffu tak mě bauim ubral pod 30% life pak sem zapnul frenzy atd a life zase plný a dostával děla jak sfině tongue.gif


na hr by som si moc nezvykal

to je len tak na vyskusanie:P
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 21 2008 12:53pm
nezaslouzi si vlastni tema... tak sem rek
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 21 2008 01:54pm
Quote (Black_WoH @ Mon, 21 Apr 2008, 19:53)
nezaslouzi si vlastni tema... tak sem rek


Nezasloužíš si žít... Tak řekl Hitler... A taky s tim nikdo nic nedela wink.gif (bez urazky, nic osobniho, ale lehce nedávám z vedlejšího topicu laugh.gif )

Jinak myslim že L2 si topic zaslouží, kdyby ne tak už nemá 3. split...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 21 2008 02:44pm
Quote (Lua @ Mon, Apr 21 2008, 06:35pm)
hmm že bych začal zase hrát?
možná zapojim starej disk tam budu určo mít screeny Minikocky  trpka se subem na Titanku tongue.gif na konci než sem skončil sem měl +17 dynasty sword pak sem do nějch chtěl dát +18 a rup biggrin.gif
sem říkal ee to enba furt sbírat goldy když ti to stejně rupně jinak
nějákej áčkovej set na +8 a ringy prsteny na +5 jenom baium ring na +15
ta
malá svině si dávala sama bauima sice za 2.5hodiny ale dala to sama
taky žádnej div 3 řady buffu ale ted nevim vim že ze začátku měla 15k p
atk ale enchantama sem to hodně zvedl nevim jestli to bylo přez 20 nebo
19 ale 17.5 sem měl stopro
a je ztajímavé že diky to že sem měl life
leech z buffu tak mě bauim ubral pod 30% life pak sem zapnul frenzy atd
a life zase plný a dostával děla jak sfinětongue.gif



to mi připomíná jak sem posledně s + 70 dynasty dual sword zabil valakase za 5 minut a měl v partě frintezu , holt někdo umí no
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1303132333462Next
Add Reply New Topic New Poll