Quote (MrReaper @ Sun, Apr 20 2008, 12:17am)
hmm Viky to nezni vubec spatne, hledal jsem neco s ratem 3x - 8x... tak ja se tam zkusim mrknout... pokud teda najdu nejaky download, ty stranky maji takove lehce...
My hrame na GP - 2x raty, C4, a dostatok enemy

Cca koncom leta sa pripravuje prechod na Interlude...