Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 01:05pm)
Quote (Jameess @ Thu, 23 Aug 2007, 09:43)
To jsem já

skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen
ukaž xsicht !
hehe neukazu... pokud zvas nekdo treba maka na Pčr tak tam moje fotky

ale kvuli bezpecnosti nikam nedava....