d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Osobni Fota > Chcem vidt vae xichty ;)
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Aug 19 2007 05:21pm
Ceske riesu su moar seksi,len tam je popici turistov...
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 23 2007 03:43am


To jsem já smile.gif skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 05:15am
Quote (Jameess @ Thu, Aug 23 2007, 09:43am)


To jsem já smile.gif skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen


to jsi tak hnusny ze se nas bojis? wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 23 2007 07:05am
Quote (Jameess @ Thu, 23 Aug 2007, 09:43)
To jsem já smile.gif skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen



ukaž xsicht !
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 23 2007 07:12am
Quote (Jameess @ Thu, 23 Aug 2007, 09:43)
To jsem já smile.gif skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen


kdyby by si měl kapuci tak vypadáš jak Anubis ze Sg ^


Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 23 2007 07:24am
Quote (Esantin @ Thu, 23 Aug 2007, 15:12)
Quote (Jameess @ Thu, 23 Aug 2007, 09:43)
To jsem já smile.gif skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen


kdyby by si měl kapuci tak vypadáš jak Anubis ze Sg ^


rofl ..ty na to koukas?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 23 2007 07:26am
Quote (Karbec @ Thu, 23 Aug 2007, 14:24)
Quote (Esantin @ Thu, 23 Aug 2007, 15:12)
Quote (Jameess @ Thu, 23 Aug 2007, 09:43)
To jsem já smile.gif skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen


kdyby by si měl kapuci tak vypadáš jak Anubis ze Sg ^


rofl ..ty na to koukas?


ofc sg>all
už se těšim na filmy
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 23 2007 11:03am
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 01:05pm)
Quote (Jameess @ Thu, 23 Aug 2007, 09:43)
To jsem já smile.gif skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen



ukaž xsicht !


hehe neukazu... pokud zvas nekdo treba maka na Pčr tak tam moje fotky smile.gif ale kvuli bezpecnosti nikam nedava....
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 23 2007 11:13am
Quote (Esantin @ Thu, 23 Aug 2007, 15:26)
Quote (Karbec @ Thu, 23 Aug 2007, 14:24)
Quote (Esantin @ Thu, 23 Aug 2007, 15:12)
Quote (Jameess @ Thu, 23 Aug 2007, 09:43)
To jsem já smile.gif skory ale oblicej nikde na netu nemam nezacernen


kdyby by si měl kapuci tak vypadáš jak Anubis ze Sg ^


rofl ..ty na to koukas?


ofc sg>all
už se těšim na filmy


ja na to ttaky koukam teda no ^^
esa rushni me na class
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll