d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Agresivita Na Jsp A Battl.netu > check it
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 25 2007 03:17am
Sem tu chvili nebudu raci nic komentovat . ©
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 25 2007 06:03am
Quote (vanys @ Wed, Jul 25 2007, 09:17am)
Sem tu chvili nebudu raci nic komentovat . ©


Však se neboj smile.gif komentuj dle libosti.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 06:20am
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 11:06)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 08:52am)
nemozem si pomoct, ale krai more? to ze ti niekto nadava tu alebo na nete vseobecne chces riesit? a jak? zavolas internet police? a ked zalozis post ktory je o tri riadky hore/dole tak necakaj nic ine, spamu je tu dost aj bez toho. by som ta poslal na BF ktory uz neexistuje, to by si sa asi sem uz nevratil. pokial ti neklopu bejzbolkami na dvere tak sa nic nedeje. takze hlavu hore, kazdy kto tu prisiel si uzil svoje, sem tam nejaka e-drama a ta nestoji ani za tento topic, citlive duse si mozu pozret nejaky pekny film s tomom hanksom a jedeme dal...


I hope you die! Im alone the best!


go quit urself, takych jak ty tu fakt treba
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 25 2007 07:21am
Quote (vanys @ Wed, 25 Jul 2007, 11:17)
Sem tu chvili nebudu raci nic komentovat . ©


posero biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 25 2007 09:21am
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 12:20pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 11:06)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 08:52am)
nemozem si pomoct, ale krai more? to ze ti niekto nadava tu alebo na nete vseobecne chces riesit? a jak? zavolas internet police? a ked zalozis post ktory je o tri riadky hore/dole tak necakaj nic ine, spamu je tu dost aj bez toho. by som ta poslal na BF ktory uz neexistuje, to by si sa asi sem uz nevratil. pokial ti neklopu bejzbolkami na dvere tak sa nic nedeje. takze hlavu hore, kazdy kto tu prisiel si uzil svoje, sem tam nejaka e-drama a ta nestoji ani za tento topic, citlive duse si mozu pozret nejaky pekny film s tomom hanksom a jedeme dal...


I hope you die! Im alone the best!


go quit urself, takych jak ty tu fakt treba


Kamarade Slovenskej vlez mi na zada smile.gif Jsi typický příklad primitvního člověka...Přemyšlej o sobě.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2007 09:56am
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 16:21)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 12:20pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 11:06)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 08:52am)
nemozem si pomoct, ale krai more? to ze ti niekto nadava tu alebo na nete vseobecne chces riesit? a jak? zavolas internet police? a ked zalozis post ktory je o tri riadky hore/dole tak necakaj nic ine, spamu je tu dost aj bez toho. by som ta poslal na BF ktory uz neexistuje, to by si sa asi sem uz nevratil. pokial ti neklopu bejzbolkami na dvere tak sa nic nedeje. takze hlavu hore, kazdy kto tu prisiel si uzil svoje, sem tam nejaka e-drama a ta nestoji ani za tento topic, citlive duse si mozu pozret nejaky pekny film s tomom hanksom a jedeme dal...


I hope you die! Im alone the best!


go quit urself, takych jak ty tu fakt treba


Kamarade Slovenskej vlez mi na zada smile.gif Jsi typický příklad primitvního člověka...Přemyšlej o sobě.


lol zbytocny flame, a asi si nepochopil myslienku...

This post was edited by otko on Jul 25 2007 09:57am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 10:01am
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 17:21)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 12:20pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 11:06)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 08:52am)
nemozem si pomoct, ale krai more? to ze ti niekto nadava tu alebo na nete vseobecne chces riesit? a jak? zavolas internet police? a ked zalozis post ktory je o tri riadky hore/dole tak necakaj nic ine, spamu je tu dost aj bez toho. by som ta poslal na BF ktory uz neexistuje, to by si sa asi sem uz nevratil. pokial ti neklopu bejzbolkami na dvere tak sa nic nedeje. takze hlavu hore, kazdy kto tu prisiel si uzil svoje, sem tam nejaka e-drama a ta nestoji ani za tento topic, citlive duse si mozu pozret nejaky pekny film s tomom hanksom a jedeme dal...


I hope you die! Im alone the best!


go quit urself, takych jak ty tu fakt treba


Kamarade Slovenskej vlez mi na zada smile.gif Jsi typický příklad primitvního člověka...Přemyšlej o sobě.


tak teraz si ma fakt dostal, pocut toto od 1x rocneho zasrana vzdy potesi rofl.gif bez si racej upratat hracky a hrat sa von na cerstvy vzduch, potrebujes to, alebo sa vyplakat k mamicke, ze ta nete niekto nema rad cry3.gif
ty racej o sebe nepremyslaj, nemas na to aby si na nieco prisiel.

Q: kolko takychto zbytocnych tem chcete este otvarat? uz aby skoncili prazdniny...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 25 2007 10:12am
Hele poslis Mofo....zaprve prosimte neznas me ...
Myslim si o tobe ze jsi naprosty OSLIK...a jeste k tomu SLOVAK ...to mluvi za vse precijenom.
Zkus se bavit normalne, jako ve spolecnosti a ne jako nekde na strome na SLOVENSKU .
(nic proti ostatnim Slovakum, ale tento chlapec podle me bydli nekde na strome v lese.)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2007 10:30am
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 17:12)
Hele poslis Mofo....zaprve prosimte neznas me ...
Myslim si o tobe ze jsi naprosty OSLIK...a jeste k tomu SLOVAK ...to mluvi za vse precijenom.
Zkus se bavit normalne, jako ve spolecnosti a ne jako nekde na strome na SLOVENSKU .
(nic proti ostatnim Slovakum, ale tento chlapec podle me bydli nekde na strome v lese.)


lol co si vlastne o sebe myslis? a o com je potom tento topic, ked uz niekto vypusta vylevy na adresu inej osoby za to ze neni ceskej narodnosti... -.-

a ty ho poznas vobec? lol
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 25 2007 10:41am
Quote (otko @ Wed, Jul 25 2007, 04:30pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 17:12)
Hele poslis Mofo....zaprve prosimte neznas me ...
Myslim si o tobe ze jsi naprosty OSLIK...a jeste k tomu SLOVAK ...to mluvi za vse precijenom.
Zkus se bavit normalne, jako ve spolecnosti a ne jako nekde na strome na SLOVENSKU .
(nic proti ostatnim Slovakum, ale tento chlapec podle me bydli nekde na strome v lese.)


lol co si vlastne o sebe myslis? a o com je potom tento topic, ked uz niekto vypusta vylevy na adresu inej osoby za to ze neni ceskej narodnosti... -.-

a ty ho poznas vobec? lol


Pockej ale ja si nezacal...a po vasichn nazorech v tomto topicu (pokud si to necetl) vyslo najevo ze tady kazdymu muzu nadavat a ignorovat jak jen budu chtit.
To je vase spolecnost jak si ji prejete Have Fun...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll