Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 17:21)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 12:20pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 11:06)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 08:52am)
nemozem si pomoct, ale krai more? to ze ti niekto nadava tu alebo na nete vseobecne chces riesit? a jak? zavolas internet police? a ked zalozis post ktory je o tri riadky hore/dole tak necakaj nic ine, spamu je tu dost aj bez toho. by som ta poslal na BF ktory uz neexistuje, to by si sa asi sem uz nevratil. pokial ti neklopu bejzbolkami na dvere tak sa nic nedeje. takze hlavu hore, kazdy kto tu prisiel si uzil svoje, sem tam nejaka e-drama a ta nestoji ani za tento topic, citlive duse si mozu pozret nejaky pekny film s tomom hanksom a jedeme dal...
I hope you die! Im alone the best!
go quit urself, takych jak ty tu fakt treba
Kamarade Slovenskej vlez mi na zada

Jsi typický příklad primitvního člověka...Přemyšlej o sobě.
tak teraz si ma fakt dostal, pocut toto od 1x rocneho zasrana vzdy potesi

bez si racej upratat hracky a hrat sa von na cerstvy vzduch, potrebujes to, alebo sa vyplakat k mamicke, ze ta nete niekto nema rad

ty racej o sebe nepremyslaj, nemas na to aby si na nieco prisiel.
Q: kolko takychto zbytocnych tem chcete este otvarat? uz aby skoncili prazdniny...