d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 01:56am
a je tam volno alebo je server plny a len na pozvanky? tak to tusim nejak bolo...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 30 2007 02:31am
Quote (M0f0 @ Thu, Aug 30 2007, 07:56am)
a je tam volno alebo je server plny a len na pozvanky? tak to tusim nejak bolo...


Normalne se tam zaregistrujes a hrajes. Predtim to tak bylo, to byly ale jeste casy kdy to byl ciste DKTech, bez toho ze by byl pod gameparkem nebo gamezone.

http://gameparkl2.no-ip.org/ - registrace
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Aug 30 2007 05:04am
Cim vic tim lip, hranice serveru jsou minimalne na poctu 2k online a zatim je ve spicce max 1400, takze jsou jeste rezervy.
Jinak delam ted po prazdninach nabiram novou krev do klanu, uvolnilo se mi nejake misto. Prijimam pouze hodne aktivni hrace 60+ s pvp zamerenim a za to nabizim i pochopitelnou podporu od meho klanu a alliance.
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 06:32am
Quote (thebiss @ Thu, Aug 30 2007, 12:04pm)
Cim vic tim lip, hranice serveru jsou minimalne na poctu 2k online a zatim je ve spicce max 1400, takze jsou jeste rezervy.
Jinak delam ted po prazdninach nabiram novou krev do klanu, uvolnilo se mi nejake misto. Prijimam pouze hodne aktivni hrace 60+ s pvp zamerenim a za to nabizim i pochopitelnou podporu od meho klanu a alliance.


fuha dost pekna ponuka, delevel zadarmo biggrin.gif

ale ne, vazne.. ako kategorizujes PS ?
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Aug 30 2007 06:57am
Quote (Dieoncommand @ Thu, Aug 30 2007, 06:32pm)
fuha dost pekna ponuka, delevel zadarmo biggrin.gif

ale ne, vazne.. ako kategorizujes PS ?


PSko je ciste farm char, pvp je mu blizko asi tolik, kolik mu chybi lvlu do 75ky aby mel subclass. PS je takovy samotar, nevyuzije se na RB, CS, PVP a pro klan jako takovy neuzitecny. Neco jineho je, pokud je hodne aktivni PS a udela si brzo subclass na neco uzitecneho a miri na nobless, protoze se s nim farmi celkem rychle. Zaleze proste do cata nebo toi a nejde ho videt par dnu, dokud nedojdou zasoby shotu.
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 07:14am
Quote (thebiss @ Thu, Aug 30 2007, 01:57pm)
PSko je ciste farm char, pvp je mu blizko asi tolik, kolik mu chybi lvlu do 75ky aby mel subclass. PS je takovy samotar, nevyuzije se na RB, CS, PVP a pro klan jako takovy neuzitecny. Neco jineho je, pokud je hodne aktivni PS a udela si brzo subclass na neco uzitecneho a miri na nobless, protoze se s nim farmi celkem rychle. Zaleze proste do cata nebo toi a nejde ho videt par dnu, dokud nedojdou zasoby shotu.


cisto farm char smile.gif ok nebudem ti brat nazor ani sa hadat.. ale zalezi na tom ake pvp a ake podmienky

Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Aug 30 2007 07:35am
Quote (Dieoncommand @ Thu, Aug 30 2007, 07:14pm)
cisto farm char smile.gif ok nebudem ti brat nazor ani sa hadat.. ale zalezi na tom ake pvp a ake podmienky


Pokud je char 70+ s dobrou aktivitou, tak je celkem jedno jaky je char, protoze vim ze se na tu 75ku brzo dostane sam nebo s mou pomoci.
V klanu mam vsechny 65+, polovina uz prekrocila 75ku a na subclassu se snazi co nejdrive dosahnout nobless aby mohli ziskat hero status.

Aka je pvp a podminky? PvP mimo arenu, kde jsou desitky nepratel, teren polity krvi kde zuri klan wars kazdy den. Mam klan, ktery vede valku od sameho zacatku, kdy se rozjel server po wipe, vime do ceho jdeme a podle toho vypada i seznam ClanWars, ktery je spise uz na urovni AllyWars nez klanovych, protoze nevalcime uz jen s klany, ale s alliancemi. Valky bez respektu, ferovych bitev a se spousty bodlych cinu a bohuzel i podrazu, ale se spousty zabavy a adrenalinu. Caste RB, CSka, komunikace na Ventrilu, Ally/klan forum a od nedavna uz i srazy.

Takove jsou podminky a pvp.

This post was edited by thebiss on Aug 30 2007 07:39am
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 07:53am
Quote (thebiss @ Thu, Aug 30 2007, 02:35pm)
Pokud je char 70+ s dobrou aktivitou, tak je celkem jedno jaky je char, protoze vim ze se na tu 75ku brzo dostane sam nebo s mou pomoci.
V klanu mam vsechny 65+, polovina uz prekrocila 75ku a na subclassu se snazi co nejdrive dosahnout nobless aby mohli ziskat hero status.

Aka je pvp a podminky? PvP mimo arenu, kde jsou desitky nepratel, teren polity krvi kde zuri klan wars kazdy den. Mam klan, ktery vede valku od sameho zacatku, kdy se rozjel server po wipe, vime do ceho jdeme a podle toho vypada i seznam ClanWars, ktery je spise uz na urovni AllyWars nez klanovych, protoze nevalcime uz jen s klany, ale s alliancemi. Valky bez respektu, ferovych bitev a se spousty bodlych cinu a bohuzel i podrazu, ale se spousty zabavy a adrenalinu. Caste RB, CSka, komunikace na Ventrilu, Ally/klan forum a od nedavna uz i srazy.

Takove jsou podminky a pvp.


Tebi v poho, si leader tak si urcis koho chces v klane.. nie je problem. Co ma vsak dostalo je nevyuzitelnosti na RB, CS, PVP a celkova neuzitocnost.. Debuffer / Healer
Buffnuty Soulless s taneckami drti critici ako archer. Skoda ze je na GP c4.. S nerfnutym sleepom by hned 3/4 imba necrov preskocili na ine chary
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 30 2007 08:43am
Quote (Dieoncommand @ Thu, Aug 30 2007, 02:53pm)
Tebi v poho, si leader tak si urcis koho chces v klane.. nie je problem. Co ma vsak dostalo je nevyuzitelnosti na RB, CS, PVP a celkova neuzitocnost.. Debuffer / Healer
Buffnuty Soulless s taneckami drti critici ako archer. Skoda ze je na GP c4.. S nerfnutym sleepom by hned 3/4 imba necrov preskocili na ine chary


Tak to si vedle jak ta jedle a hned te z toho omylu vyvedu:

On ma sice dobre criticy ten summoner,ale je dobry maximalne tak do areny kde maji lide selfbuffy... nebot ten tvuj summon nez se po toho archera dostane, je uz davno mrtvy. Hold ta range je docela dost znat.

Co se tyce nerfnuti sleepu, to nekra nejak moc neovlivni a narozdil od jinnych magu jedinny nekro zustava hratelny v c5. Jako nekromancer moc nepotrebujes sleep a v c5 ma napriklad mass gloom coz je dost dobra vecicka. V c5 mne prijde nehratelny jakykoliv jinny mag,nebot nema vec zvanou "transfer pain" a takze umre docela lehce , kdyz nema ten sleep a take je zde nerfnuty skill zvany cancel,takze sps,sorc je taky nehratelne smile.gif


tecka, kdyby si potreboval vedet jeste neco, napisaj. smile.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 09:01am
Quote (z3r0. @ Thu, Aug 30 2007, 03:43pm)
Tak to si vedle jak ta jedle a hned te z toho omylu vyvedu:

On ma sice dobre criticy ten summoner,ale je dobry maximalne tak do areny kde maji lide selfbuffy... nebot ten tvuj summon nez se po toho archera dostane, je uz davno mrtvy. Hold ta range je docela dost znat.

Co se tyce nerfnuti sleepu, to nekra nejak moc neovlivni a narozdil od jinnych magu jedinny nekro zustava hratelny v c5. Jako nekromancer moc nepotrebujes sleep a v c5 ma napriklad mass gloom coz je dost dobra vecicka. V c5 mne prijde nehratelny jakykoliv jinny mag,nebot nema vec zvanou "transfer pain" a takze umre docela lehce , kdyz nema ten sleep  a take je zde nerfnuty skill zvany cancel,takze sps,sorc je taky nehratelne smile.gif


tecka, kdyby si potreboval vedet jeste neco, napisaj. smile.gif


ja sa nesnazim dokazat, ze PS vyowni necra, alebo archera (na CS). O co mi ide, je povedat, ze PS je na PVP pouzitelny.. A svoje uplatnenie najde aj na RB, aj na CS (ked uz nie ako DD, tak ako healer) . Co sa tyka areny, tam maju ludia buffy, ale v olympiade kde sa ide selfbuffed a bez blessedov imo klesaju magovia na najnizsiu priecku. A su to prave summoneri, ktori sa tam skvele uplatnia. Skoda ze Tebimu ide prave o ten iny typ PvP

This post was edited by Dieoncommand on Aug 30 2007 09:01am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll