Quote (pugacov @ Wed, 25 Jul 2007, 20:41)
Tak tohle je snad prvni topic tady co je 100% o nicem.

€: inak vyhrazat sa typkovi na jeho vlastnej stranke ze ho hacknes, a zaroven sa pytat
Quote (under_war @ Tue, 24 Jul 2007, 12:29)
hele kdo řídí tydle jsp stránky?
ked si na kazdej dole najdes jeho meno s mailom aj s copyrightom, mi pripada dost... dospelacke?
This post was edited by M0f0 on Jul 25 2007 01:09pm