Quote (sapier @ Sun, Jul 22 2007, 05:07pm)
hm neznam ho ale vim ze do me picoval s shiftym a ze me prijede zbit do ostravy asi je to chuj bud rad ze si skoncil
hm jestli mel naky prudy tak se tu asi rozpoutá bytva
asi udelam to co sem nechtel.... kdybys me neinformoval ze ti vyhrozoval tak bych byl v klidu ale takle
ten clovek si zaslouzi od nekoho dostat za vyucenou - znam jeho icq , meno a bydlistě
80% chance to duel with him
^^^^^^^^^^^^^^^^^
estě trochu a hrnec s klidem přeteče