d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nechci Se Tak Jednoduše Vzdát Svého Snu > potřebuju rady typy triky
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 03:22pm
Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 08:25pm)
Quote (under_war @ Sat, Jul 21 2007, 08:06pm)
vzdycky to de luo....... ja sem se dopracoval behem roku a pul tam kam sem dosel a skoncil.....

staci znat ceny  - a furt schromazdovat jen gosu itemy

de to furt dokola.. - pamatuju si jak sem v dobe kdy hr stala 4 ist videlaval tak  10istek dene

nerikej ze to nejde i tedka



nebo je nejlepsi zpusob......    urcite existujou lidi ktery se dokaazou nabourat na sistem N v jsp a  udelat tam treba  100 k  .. tongue.gif I NEED HACKER


jak si to dělal 10 ist?



byl sem ja a jeden nemec furt sme se predhaneli v poskytovani sluzeb.. - obyhali sme hry napr O phoenix 399ed atd a nabizeli pro nas akorat ceny a ukecavaly
, stacilo nakoupit a pak prodat o istku draz .. slapalo to slusne az na to ze pak skoncili prazdniny a pak sem musel jet na intr sad.gif na mf runy bych moc nevsazel jediny co je tak torchy. - za moje dia pusobeni sem udelal okolo 100 tristu z toho mi
padly : pala t 20-20 , 20-19 , a nekolik lowest ... soso - 20-20 a dalsi ama 20-20 dudu 20-19 je fakt ze mezi nima byly i assa dudu baba lowy ale co
vzdycky sem tomu podlehl = diablo je o tom skouset.. - napriklad sem posledni dobou cpal furt do krafteni amu a za ralky juwely sem urcite 10 hrs dal a nic gosu se nepovedlo


dia je relaxace a nesmi se brat vazne

Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 03:29pm
100 tristu je prehnany.. bylo jich okolo 70 dost lidi okolo dostalo free low torchy
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 21 2007 03:56pm
Quote (Lua @ Sat, Jul 21 2007, 09:34pm)
Quote (Killer111 @ Sat, Jul 21 2007, 08:33pm)
no
luo , sice jsem mpřišel buď svojí blbostí nebo okradením nejmíň o 5 k
fg ale furt mam tak 10 k  dohromady, tak mi neřikej že to nejde,


ja ale necháápu... fakt mě to nepadá... když nepdadá tak nemůžu nic prodat tak nezbohatnu biggrin.gif


věcí které jsem prodal díky mf nebo gf bych spočítal na prstech obou rukou...

nejjednodušší věc: kupuj za málo, prodávej za víc , ať je výdělek třeba jen 20 fg ... takhle sem si vydělal , a i např tebi a další
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 21 2007 04:36pm
neco zkusim asi jen trady pac jinak nevim
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 22 2007 03:11am
Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 08:58pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 21 2007, 08:44pm)
Ja jsem taky unlucky jak cip.. ale kdyz udelas 500 runu denne musi to dpc neco padnout ne? Ja jsem tak chudy protoze vzdy mf po 10 runech vzdam wink.gif taky jsem vzdy chtel nice char jenze s timhle pristupem no chance wink.gif


mno za 500 runu něco určitě padne, ale moc se to nevyplatí když ti za 500 runu padne jedo shako..


mno tjn smile.gif jenze kdyby to nasel na zacatku ladderu tak hned ma 600 v kapse smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 22 2007 04:30am
Quote (fifky-OVA @ Sun, Jul 22 2007, 09:11am)
Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 08:58pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 21 2007, 08:44pm)
Ja jsem taky unlucky jak cip.. ale kdyz udelas 500 runu denne musi to dpc neco padnout ne? Ja jsem tak chudy protoze vzdy mf po 10 runech vzdam wink.gif taky jsem vzdy chtel nice char jenze s timhle pristupem no chance wink.gif


mno za 500 runu něco určitě padne, ale moc se to nevyplatí když ti za 500 runu padne jedo shako..


mno tjn smile.gif jenze kdyby to nasel na zacatku ladderu tak hned ma 600 v kapse smile.gif


teď už se to ale nevyplatí
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 22 2007 04:39am
Quote (Esantin @ Sun, 22 Jul 2007, 10:30)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Jul 22 2007, 09:11am)
Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 08:58pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 21 2007, 08:44pm)
Ja jsem taky unlucky jak cip.. ale kdyz udelas 500 runu denne musi to dpc neco padnout ne? Ja jsem tak chudy protoze vzdy mf po 10 runech vzdam wink.gif taky jsem vzdy chtel nice char jenze s timhle pristupem no chance wink.gif


mno za 500 runu něco určitě padne, ale moc se to nevyplatí když ti za 500 runu padne jedo shako..


mno tjn smile.gif jenze kdyby to nasel na zacatku ladderu tak hned ma 600 v kapse smile.gif


teď už se to ale nevyplatí


vždy se to vyplatí, když máš trpělivost, jde to v jakékoli části ladderu
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 22 2007 04:46am
Quote (FF-speed @ Sun, Jul 22 2007, 10:39am)
Quote (Esantin @ Sun, 22 Jul 2007, 10:30)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Jul 22 2007, 09:11am)
Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 08:58pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 21 2007, 08:44pm)
Ja jsem taky unlucky jak cip.. ale kdyz udelas 500 runu denne musi to dpc neco padnout ne? Ja jsem tak chudy protoze vzdy mf po 10 runech vzdam wink.gif taky jsem vzdy chtel nice char jenze s timhle pristupem no chance wink.gif


mno za 500 runu něco určitě padne, ale moc se to nevyplatí když ti za 500 runu padne jedo shako..


mno tjn smile.gif jenze kdyby to nasel na zacatku ladderu tak hned ma 600 v kapse smile.gif


teď už se to ale nevyplatí


vždy se to vyplatí, když máš trpělivost, jde to v jakékoli části ladderu


tjn docela bych si tu trpelivost pral mit smile.gif kolik vubec takovy mag stoji?
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 22 2007 04:47am
hele lidi jakej je kurz fgs vz real money

abych byl v obraze
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 22 2007 05:12am
Quote (Lua @ Sat, 21 Jul 2007, 21:34)
ja ale necháápu... fakt mě to nepadá... když nepdadá tak nemůžu nic prodat tak nezbohatnu biggrin.gif


ale pada to, spis jen nevis co sbirat.

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll