Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 08:25pm)
Quote (under_war @ Sat, Jul 21 2007, 08:06pm)
vzdycky to de luo....... ja sem se dopracoval behem roku a pul tam kam sem dosel a skoncil.....
staci znat ceny - a furt schromazdovat jen gosu itemy
de to furt dokola.. - pamatuju si jak sem v dobe kdy hr stala 4 ist videlaval tak 10istek dene
nerikej ze to nejde i tedka
nebo je nejlepsi zpusob...... urcite existujou lidi ktery se dokaazou nabourat na sistem N v jsp a udelat tam treba 100 k ..

I NEED HACKER
jak si to dělal 10 ist?
byl sem ja a jeden nemec furt sme se predhaneli v poskytovani sluzeb.. - obyhali sme hry napr O phoenix 399ed atd a nabizeli pro nas akorat ceny a ukecavaly
, stacilo nakoupit a pak prodat o istku draz .. slapalo to slusne az na to ze pak skoncili prazdniny a pak sem musel jet na intr

na mf runy bych moc nevsazel jediny co je tak torchy. - za moje dia pusobeni sem udelal okolo 100 tristu z toho mi
padly : pala t 20-20 , 20-19 , a nekolik lowest ... soso - 20-20 a dalsi ama 20-20 dudu 20-19 je fakt ze mezi nima byly i assa dudu baba lowy ale co
vzdycky sem tomu podlehl = diablo je o tom skouset.. - napriklad sem posledni dobou cpal furt do krafteni amu a za ralky juwely sem urcite 10 hrs dal a nic gosu se nepovedlo
dia je relaxace a nesmi se brat vazne